Hermès do të nisë një rrip të ri për Apple Watch nesër

rripa-herme të reja

Një vit më parë Lidhja e Apple me markën e modës Hermès, një nga firmat më ekskluzive e famshme për veshjet dhe aksesorët e saj prej lëkure më ekskluzive. Një marrëveshje, ajo e Apple dhe Hermès, u përqendrua në lëshimin e rripave për Apple Watch, i cili gradualisht është rritur deri në atë pikë sa që firma e modës ka lëshuar gjithashtu një rrip silikoni pak më të lirë për Apple Apple Watch.

Dhe duket se lidhja midis dy markave nuk do të ndalet këtu, nëse pak nga pak kemi parë se si janë rritur rripat Hermès për Apple Watch, tani janë djemtë nga revista Vogue që konfirmojnë se Apple do të nisë një rrip të ri Hermès nesër më 25 nëntor, i cili nga rruga do të festohet të Premten e Zezë në Apple Store ...

Siç mund ta shihni në imazhin që drejton këtë postim, rripi i ri Hermès do të ketë Dizajni "Equateur Tatouage" nga stilisti Robert Dallet, një dizajn krejt tjetër nga ai që kemi parë deri më sot nga marka Hermès të cilët i kanë mbështetur rripat e tyre në aksesorë lëkure, dhe ky ishte protagonisti kryesor.

Ndryshe nga rripat e tjerë Apple Watch të nisur nga marka Hermès, Ky rrip i ri do të shitet vetëm në dyqanet e autorizuara të HermèsNë parim, ne nuk do të jemi në gjendje ta gjejmë atë në asnjë Apple Store edhe pse kurrë nuk e dini nëse djemtë nga Cupertino do të na befasojnë duke përfituar nga kthimi i Black Friday në Apple Store. Sigurisht, përgatitni portofolin, si të gjithë linjat Hermès për Apple Watch, ne nuk do të gjejmë diçka ekonomik, ky rrip i ri do të ketë një çmim 419 euro ose 442 dollarë amerikanë. Një ardhje perfekte për fushatën e Krishtlindjes dhe kjo mund të jetë dhurata perfekte për Apple Watch të partnerit tuaj ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.