A doni të merrni AirPods para Krishtlindjeve? Merrni ato në Ebay për më shumë se 1000 €

Po, AirPods do të mbërrijë para Krishtlindjeve. Apple na befasoi sot duke nxjerrë në shitje AirPods të rinj 20 dhjetorin tjetër5 ditë para ditës së Krishtlindjes, dita kryesore e blerjeve të vitit. Dhe ndoshta shumë prej jush e prisnin këtë lajm si ujë maji ... Disa AirPod që priteshin që nga tetori, muaji që Apple njoftoi si një lançim gjatë Keynote të fundit, por çuditërisht atyre u është dashur të presin deri në Dhjetor për ta hedhur në shitje. Ju tashmë e dini që nuk është kurrë vonë nëse lumturia është e mirë ...

Sigurisht, mos jini aq të lumtur ... Apple vendosi 20 dhjetorin si datën e dorëzimit për blerjet përmes Apple Store në internet, do të jetë gjithashtu në dispozicion në dyqanet fizike të Apple dhe në shumë dyqane të tjera të teknologjisë (përfshirë shitësit e Apple), por ne tashmë ju themi që pritet kërkesa e lartë dhe ka shumë të ngjarë që do të jetë një dhuratë e vështirë për tu dhënë. Dhe është se nëse hyni në Apple Store online tani për të blerë një nga këto AirPods të rinj, do të gjeni një datë të dorëzimit prej më shumë se 4 javësh, asgjë për t'i marrë ato para Krishtlindjeve ... Sigurisht që ka alternativa "të tjera" gjithmonë mund të ndalet nga Ebay për t'i marrë ato për asgjë më shumë dhe asgjë më pak se 1000 €.

Po, ajo që shihni në imazhin që drejton postimin është plotësisht e vërtetë, në fakt nëse kërkoni AirPods në Ebay dhe ju e organizoni atë për çmimin më të lartë, do të shihni se si ka shumë mundësi që arrijnë 1000 €Po, sipas asaj që ata na thonë, ata do të na e dërgojnë para Krishtlindjeve dhe do të na japin transportin ...

Dhe kjo AirPods janë kandidatët perfekt për tu bërë duhet të ketë të kësaj Krishtlindjeje, Ekziston gjithmonë një pajisje Apple që është e vështirë të gjesh në këtë kohë (iPhone, iPad, Apple Watch ...) dhe këtë vit tashmë kemi kandidatin e ri: AirPods të rinj ... Fat të mirë për blerjen, së shpejti ne do t'ju tregojmë të gjitha detajet e AirPods.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.