Soccer Soccer FIFA tani i disponueshëm për iPhone dhe iPad

FUTBOLL MOBILE FIFA

Soccer FIFA Mobile ka shumë për të ofruar për një lojtar veteran ose një të porsaardhur, kjo lojë futbolli është ridizenjuar plotësisht në lidhje me lojërat e mëparshme dhe është krijuar posaçërisht për iPhone dhe iPad.

Ky version celular i lojës FIFA është rishikuar që përmban disa përmirësime dhe shtesa në lidhje me lojën e vitit të kaluar. Versioni i ri ka dy mënyra të reja loje: Modaliteti i Sulmit, në të cilin lojtari do të duhet të shënojë gola në secilën gjysmë, dhe Moda e Leagues, ku përdoruesi mund të konkurrojë me miqtë e tij.

Në total, FIFA Mobile Soccer përfshin më shumë se 30 liga, 650 ekipe dhe 17.000 lojtarë të vërtetë për të maksimizuar realizmin e lojës. Me pak fjalë, tifozët e futbollit do të kenë një lojë shumë të plotë në majë të gishtave të tyre.

Disa karakteristika të lojës:

MENAXHONI EKIPIN TUAJ ULTIMAT
Zgjidhni ekipin tuaj të preferuar dhe ndërtoni rrugën tuaj me një qasje të re për marrjen e lojtarëve dhe krijimin e skuadrës. Shtoni thellësi në ekipin tuaj, bëni rregullime në formacion gjatë fluturimit dhe rregulloni shpejt taktikat përpara çdo ndeshje për të zotëruar artin e rrotullimit, diçka me shumë vlerë në futbollin modern. Bëni ndryshimet e duhura dhe shikoni se si klubi juaj përmirësohet çdo ditë.

Sulmi FITO TE
Çojeni lojën tuaj në nivele inovative të konkurrencës me mënyrën e sulmit. Merrni ndeshje intensive që ju çojnë në pozicione sulmuese dhe arrini lavdi. Zotëroni shfaqje të hollësishme dhe drejtojeni ekipin tuaj drejt suksesit.

Qëndroni të azhurnuar me ngjarje të gjalla
Qëndro i lidhur me lojën 365 ditë në vit me përmbajtje të bazuar në histori dhe ndeshje të azhurnuara. Futni menjëherë ngjarjet e drejtpërdrejta të luajtshme, të cilat ndryshojnë gjatë gjithë ditës, për çmime, pako dhe sende të lojtarit.

BASHKOHU N A LIGAG DHE Pushto BOTN
Për herë të parë, merrni pjesë në Leagues, një përvojë e vërtetë shoqërore që ju lejon të bashkoni forcat dhe të kërkoni lavdi me miqtë dhe lojtarët anembanë globit. Testoni aftësitë tuaja në kampionatet ndërligjore ose merrni lojtarët më të mirë të botës në turnetë e kampionatit. Leagues është një komunitet global i futbollit që pret që të bashkoheni, me aftësinë për të filluar biseda dhe për të dërguar dhurata.

Zhvilluesit gjithashtu kanë përmirësuar punën e FIFA-s në smartphone me karakteristika të reja teknike, sipas rishikimit të parë, loja ka aftësinë për të detyruar mbylljen e një numri të metash janë vërejtur.

FIFA Mobile është në dispozicion për shkarkim falas, kërkon iOS 8.0 ose më të lartë dhe është i pajtueshëm me iPhone, iPad dhe iPod Touch.

Soccer FIFA (Lidhja e AppStore)
Futboll FIFAfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.