iDisplay në ofertë me 50% zbritje

shfaqje idiote

Ndryshe nga rastet e tjera, sot ne do të flasim për një aplikacion që është në dispozicion në App Store me një zbritje të konsiderueshme. Po flasim për iDisplay, një aplikacion që ka një çmimi i zakonshëm në App Store prej 19,99 euro, por për një kohë të kufizuar mund ta gjejmë me gjysmë çmimi, 9,99 euro. iDisplay i kthen iPad, iPhone ose iPod touch në një ekran shtesë për kompjuterin tonë, qoftë Mac apo Windows, në mënyrë që të rrisim produktivitetin tonë duke zgjeruar ekranin e kompjuterit tonë. Ky aplikacion është ideal për ata njerëz që përdorin aplikacione të ndryshme së bashku dhe duhet t'i kenë gjithmonë në sy pa pasur nevojë të ndërrojnë desktopët. Për të zmadhuar ekranin e Mac-it ose PC-së tonë mund ta bëjmë atë përmes kabllos së karikimit të pajisjes ose përmes lidhjes Wifi.

idisplay-1

Karakteristikat e shfaqjes ID

 • Ju mund t'i ktheni iPad, iPhone dhe iPod tuaj portativ në një ekran ndihmës.
 • Punon me kompjuterë Mac dhe Windows
 • iDisplay ju lejon të ndërveproni me ekranin tuaj shtesë: lëvizni objekte, tërhiqni ose kontrolloni luajtjen nga vetë pajisja
 • Zgjero dhe lëviz desktopin nga e njëjta pajisje iOS
 • Ndryshoni me lehtësi cilësimet e ekranit tuaj nga portreti në panoramik - thjesht rrotullojeni pajisjen dhe pjesa tjetër do të rregullohet automatikisht
 • Modalitetet me rezolucion normal dhe të dyfishtë për shfaqjet Retina
 • Lidhni deri në 36 pajisje iOS me një kompjuter, zgjidhni cilësimet një herë dhe përdorni ato çdo herë
 • Personalizoni cilësimet e ekranit të secilës pajisje që përdorni si ekran ndihmës dhe iDisplay do të kujtojë preferencat tuaja
 • Krijoni një listë të aplikacioneve tuaja të preferuara që përdorni rregullisht në iDisplay dhe zhvendosni ato në iDisplay me një klikim.
 • Përdorni iDisplay si një ekran ndihmës të rregullt: ju jep më shumë hapësirë ​​në ekran për të parë gjithçka që duhet të keni në pamje.
 • Tërhiqeni imazhin nga ekrani kryesor në ekranin tuaj me prekje iPad / iPhone / iPod - i dobishëm kur ndani desktopin tuaj me një audiencë. Pa harruar që iDisplay ju lejon të lidhni deri në 36 pajisje iOS me një Mac të vetëm!
 • Modaliteti i ekranit të vetëm: përdorni iDisplay për aplikimin sipas zgjedhjes suaj. Shfletoni shpejt aplikacionet e zgjedhura nga lista e aplikacioneve të preferuara në iDisplay me një klikim!

idisplay-3


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.