IFROGZ lëshon kufjet e saj të reja Bluetooth me çmime shumë konkurruese

Bluetooth po bëhet gjithnjë e më në modë, dhe prodhuesit tashmë janë të vendosur për t'i dhënë fund kabllove, diçka që ata prej nesh që kanë një iPhone 7 ose 7 Plus janë trilluar. Por në këtë lloj kufjesh duhet të jeni shumë të kujdesshëm, sepse jo të gjitha ato vezullime janë prej ari, dhe nganjëherë blerja e diçkaje shumë të lirë mund të përfundojë më e shtrenjtë se sa kemi menduar. IFROGZ, një markë e prodhuesit të pajisjeve mobile ZAGG, ka një gamë të gjerë kufjesh pa tel që tani zgjerohet me modelet e saj të reja Coda dhe Intone, duke kombinuar cilësinë e zërit me një çmim shumë konkurrues.

Kufjet e tyre Coda Wireless janë më të volitshmet, por pa harruar cilësinë e mirë. Me kapësin e tij magnetik që ju ndihmon ta rregulloni atë në veshje, ideale për sporte, Coda Wireless i ri ka drejtues 10 mm, janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme dhe janë në dispozicion për një çmim vërtet tërheqës: 29,99 €.

Kufjet Intone Wirless zgjidhni një dizajn më të ngjashëm me AirPods të Apple, me akustikë drejtuese dhe drejtues 14 mm, versioni i tyre me tel ka qenë shitësi më i mirë i IFROGZ dhe ata shpresojnë të përsërisin të njëjtin sukses me këtë version Bluetooth. Gjithashtu i disponueshëm në ngjyra të ndryshme dhe nga vetëm 34,99 €.

Më në fund ju tregojmë helmetat Coda Wireless, ideale për ata që preferojnë të izolojnë veten për të dëgjuar tinguj të mirë dhe një autonomi të gjerë që ju ofron deri në 10 orë rishikim të vazhdueshëm. Ata kanë drejtues 40 mm dhe përfshijnë një kabëll jack 3,5 mm në mënyrë që edhe nëse të mbaron bateria të vazhdoni të shijoni tingullin duke përdorur lidhjen tradicionale kabllovike. Çmimi i rekomanduar i tyre është 29,99 € dhe gjithashtu mund t'i gjeni në ngjyra të ndryshme.

E gjithë diapazoni i kufjeve dhe kufjeve IFROGZ vjen me një garanci të përjetshme që mbulon konsumimin, dëmtimin ose humbjen e prizave të kufjeve duke i zëvendësuar ato. Nëse dëshironi më shumë informacion ose i blini ato, mund të hyni direkt në faqen e tyre zyrtare zagg.com. Gjithashtu ata së shpejti do të jenë në dispozicion në Amazon Spanjë, ku tashmë mund të gjeni modelet e mëparshme.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Jose dijo

  Përshëndetje, ato nuk janë ende në shitje.
  A dihet data e përafërt?
  Ju faleminderit.