iMac 2021 për 1.299 euro, AirPods Max për 509 euro dhe oferta të tjera në Amazon të produkteve të Apple

Edhe një javë ju njoftojmë për ofertat më të mira për produktet e Apple të cilat janë në dispozicion në Amazon. Ndërsa afrohet data e prezantimit të gamës së re të iPhone 13, duket se Apple nuk është e interesuar të heqë qafe aksionet në dispozicion dhe, edhe një herë, ne nuk gjetëm ndonjë ofertë për të nxjerrë në pah.

Falë marrëveshjes midis Apple dhe Amazon për të shitur produktet e tyre direkt përmes platformës së tregtisë elektronike të këtyre të fundit, blini produkte Apple me zbritje interesante Me të njëjtën garanci si gjithmonë, është një realitet dhe nganjëherë gjejmë oferta që nuk mund t'i humbasim.

Të gjitha ofertat që ju tregojmë në këtë artikull janë në dispozicion në kohën e publikimit. Ka të ngjarë që me kalimin e ditëve, ofertat nuk do të jenë më në dispozicion ose do të rriten në çmim.

Amazon na lejon financoni blerjen e të gjitha produkteve i disponueshëm në platformën e tij me një çmim midis 75 dhe 3000 euro në këste të përshtatshme pa interes. Detajet e financimit janë në dispozicion në secilin artikull.

iMac 2021 për 1.299 euro

Përmirësimi i shumëpritur i gamës iMac mbërriti në fillim të këtij viti dhe e bëri atë në një mënyrë të madhe. IMac 2021 na ofron një Ekran 24 inç me rezolucion 4.5K i shoqëruar nga procesori M1 i Apple që është gjithashtu i disponueshëm në rangun iPad Pro 2021.

Ky model na ofron dy porte zgjerimi, 8 GB RAM, 256 GB hapësirë ​​ruajtëse, 8 bërthama CPU dhe 7 bërthama GPUMe Çmimi i zakonshëm i modelit në ngjyrë blu është 1.449 euro, megjithatë, ne mundemi blini atë në Amazon për vetëm 1.299 euro, që paraqet një kursim prej 150 eurosh.

Blini iMac 2021 me 8 bërthama CPU dhe 7 bërthama GPU për 1.299 euro

Modeli me 8 bërthama CPU dhe 8 bërthama GPU, ka një çmim të zakonshëm prej 1.669 euro, çmim që reduktohet në 1.399 euro në Amazon me të njëjtën sasi RAM dhe hapësirë ​​në hard disk.

Blini iMac 2021 me 8 bërthama CPU dhe 8 bërthama GPU për 1.399 euro

iPad Air 2020 nga 529 euro

Nëse brezi i ri i iPad ose iPad mini nuk i plotëson nevojat tuaja, opsioni më i mirë sot, nëse kaloni nëpër gamën Pro është iPad Air. IPad Air 2020, me një ekran 10,9 inç dhe 64 GB hapësirë ​​ruajtëse, është i disponueshëm në Amazon nga 529 euro, e cila përfaqëson një zbritje prej 18% në çmimin e tij të zakonshëm.

Brenda iPad Air 2020 gjejmë procesorin A14 Bionic, sensori i gjurmëve të gishtërinjve ndodhet në krye, në butonin e shtëpisë, është i pajtueshëm me Apple Pencil të gjeneratës së 2 -të dhe ka një çmim të rregullt në Apple Store prej 649 euro.

Pink iPad Air me 64 GB hapësirë ​​ruajtëse për 529 euro. Silver iPad Air me 64 GB hapësirë ​​ruajtëse për 626 euro. Sky blue iPad Air me 64 GB hapësirë ​​ruajtëse për 611 euro.

Aksesorë IPad

Gjenerata e parë Apple Pencil për 2 euro

Nëse doni të përfitoni sa më shumë nga shkathtësia që na ofron iPad Pencil me iPad Air, mund ta merrni për 126 euroMe Çmimi i tij i zakonshëm në Apple Store është 135 euro, nuk është një zbritje e konsiderueshme, por disa euro që mund të kursejmë nuk janë kurrë shumë.

Blini Lapsin e Apple të gjeneratës së parë për 2 euro.

Miu Bluetooth për iPad për 13 euro

Nëse nuk doni të shpenzoni shumë para për një mouse bluetooth që gjithashtu punon me bateri, në Amazon kemi miun INPHIC, një mi që Ka një çmim prej 12,99 euroPunon me bluetooth dhe ne gjithashtu mund ta përdorim atë në një kompjuter pasi përfshin një sensor për t'u lidhur me USB.

Blini miun bluetooth për 12,99 euro.

3 muaj pa Amazon Music HD

Në fillim të Nëntorit ju informuam për promovimin që Amazon u vë në dispozicion të gjithë përdoruesve për të shijuar Amazon Music HD plotësisht pa pagesë, Platforma e muzikës streaming e Apple në definicion të lartë.

Kjo ofertë është në dispozicion vetëm Deri më 23 shtator përderisa nuk keni shijuar promovimet e mëparshme të ngjashme. Pas 3 muajsh, çmimi është 9,99 euro, çmim i njëjtë me Apple Music. Nëse dëshironi të kontraktoni këtë shërbim dhe çregjistrohuni para fillimit të periudhës së pagesës, ju mund ta bëni atë përmes kjo lidhje.

3 muaj pa Amazon Music HD

Aksesorë iPhone

Kasa lëkure kompatibile e plotë MagSafe për iPhone 12/13 Pro Max për 97 euro

Nëse jeni lodhur duke mbajtur iPhone -in tuaj vetëm duke mbrojtur pjesën e pasme dhe ju pëlqen të shijoni materialet e ndërtimit të përdorura nga Apple pa rrezikuar ta rrëzoni atë, Apple na ofron kutinë e integruar prej lëkure, një mbulesë si çorape (që të kuptohemi) që na lejon të mbajmë iPhone 12/13 Pro Max me siguri dhe mbrojtje të plotë.

Es në përputhje me teknologjinë MgSafe, kështu që nuk kemi nevojë ta heqim nga kaseta për ta ngarkuar. Përveç kësaj, duke përfshirë një xhep të vogël të brendshëm për të ruajtur një kartë krediti, një dokument identifikimi si dhe një rrip për ta pasur gjithmonë në dorë. Në pjesën e përparme, ne kemi një hapësirë ​​për të parë kohën ose kush po na thërret.

Çmimi i zakonshëm i këtij kuti lëkure integrale është 149 euro, por ne mundemi merrni atë në Amazon për 97 euro.

Blini kuti lëkure të plotë për iPhone 12/13 Pro Max.

Kjo mbulesë është gjithashtu në dispozicion në të njëjtën ngjyrë, vjollce për iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro për 92 euro.

Blej kuti lëkure të plotë iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro.

Apple MagSafe Double Charger për 130 euro

Nëse jeni duke kërkuar një karikues udhëtimi për Apple Watch dhe iPhone 12, zgjidhja që na ofron Apple është karikuesi Double MagSafe, një karikues që paloset për të zvogëluar hapësirën që zë dhe për ta transportuar me lehtësi. Çmimi i zakonshëm i këtij ngarkuesi, i cili nuk përfshin përshtatësin e rrymës, është 149 euro, por mund ta marrim në Amazon për vetëm 130 euro.

Blini Apple MagSafe Double Charger për 130 euro.

Gjenerata e dytë AirPods për 2 euro

AirPods është ende një nga produktet e Apple që na ofron vlera më e mirë për para në amazonMe Edhe një javë, ne mund të gjejmë AirPods të gjeneratës së 2 -të me kuti karikimi me kabllo rrufeje në to çmimi më i ulët: 105 euroMe Çmimi i zakonshëm i këtyre kufjeve është 179 euro.

Blini AirPods të gjeneratës së 2 -të me kuti rrufeje për 105 euro.

Gjenerata e 2 -të AirPods me kuti karikimi pa tel për 169 euro

Gjithashtu AirPods të gjeneratës së dytë me kuti karikimi pa tel, gjithashtu kanë arritur çmimin e tyre të ulët të të gjitha kohërave në Amazon dhe ne mund t'i kapim ata për vetëm 169 euroMe Çmimi i tij i zakonshëm në Apple Store është 229 euro.

Blini AirPods të gjeneratës së 2 -të me kuti wireless për 169 euro.

AirPods Pro për 175 euro

Ashtu si vëllezërit e tyre të vegjël, AirPods Pro janë gjithashtu në dispozicion në Amazon, me një zbritje prej 37% në çmimin e tyre të zakonshëm prej 279 euro. Për vetëm 175 euro, ne mund të marrim AirPods Pro nga Apple, duke na kursyer 104 euro mbi çmimin e tij të zakonshëm në Apple Store.

Blini AirPods Pro për 179 euro

AirPods Max për 509 euro

AirPods Max të Apple janë gjithashtu në dispozicion në Amazon me një zbritje interesante 19% në çmimin e tyre të zakonshëm prej 629 euro. Në Amazon janë në dispozicion, ne te gjitha ngjyrat per 509 euro.

Ndërsa është e vërtetë se nuk është çmimi minimal historik i tij, e cila ishte 499 euro disa javë më parë, zbritja është shumë interesante dhe një ofertë që mund ta humbisni dhe nuk e keni arritur atë të mëparshmen.

Blini AirPods Max në çdo ngjyrë për 509 euro.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.