Imazhi me etiketën iPhone 13 doli në rrjet

Kamera iPhone 13 në një koncept të ri

Isshtë e mundur që tani askush nuk do të befasohet nga emri që modeli i ri i iPhone do të ketë në shtatorin e ardhshëm. Në këtë rast një imazh i rrjedhur nga DuanRui përsëri në llogarinë e tij në Twitter ai tregon emrin e iPhone 13. Ky me siguri do të jetë emri i modelit të ardhshëm të iPhone, duke lënë mënjanë ata që kanë vënë bast për lansimin e një iPhone 12S dhe jo, ne nuk po flasim nëse përmirësimet do të ishin të krahasueshme me një iPhone 12S ose një iPhone 13.

Imazhi me etiketën iPhone 13 doli në rrjet

iPhone 13

Shtë e vërtetë që etiketa ose më mirë imazhi i treguar në këtë rrjedhje Mund të duket disi e retushuar ose e doktoruar për shkak të shfaqjes së vijës me pika së bashku me etiketën e poshtme Por është e qartë se rrjedhjet e DuanRui vitin e kaluar me iPhone 12 ishin shumë të ngjashme dhe asgjë nuk mund të konfirmohet zyrtarisht derisa Apple ta tregojë atë, por ne jemi të bindur se më në fund mund të jetë emri i modelit të ardhshëm të iPhone.

Vetë DuanRui shpjegon në të njëjtin cicërimë se nuk është një kapje e bërë nga ai, por ai është i bindur se mund të jetë krejtësisht e vërtetë. Do të shohim se çfarë do të ndodhë më në fund, çfarë mendoni?


Na ndiqni në Google News

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.