Infojobs azhurnohet dhe merr një rinovim të rëndësishëm

infopune

Përditësimi i aplikacioneve është i rëndësishëm në nivelin e performancës, por ka nevojë të ndryshojë me kalimin e kohës. Zhvilluesit e Infojobs e dinë këtë, prandaj ata kanë riorganizuar dhe thjeshtuar pamjen e aplikacionit të tyre. Ata donin të shkonin përtej logos dhe sistemi i aplikimit është rifreskuar plotësisht me synimin për të përmirësuar mënyrën në të cilën përdoruesit e saj kërkojnë punësim dhe zbulojnë rreth sektorit të punës. Ne ju tregojmë se cilat janë lajmet e aplikacionit të ri që Infojobs ka publikuar në App Store iOS dhe që do t'ju ndihmojë të gjeni një punë.

Aplikacioni ishte ngulitur në një dizajn klasik për mjaft kohë, edhe pse ishte goxha logjike në krahasim me iOS. Ne anen tjeter, po sikur të kenë shtuar që nga fillimi janë funksione, por duke shtuar funksione dhe duke mos ndryshuar modelin ato kanë shkaktuar një ngopje në mënyrën se si navigojmë, kështu shpjegon Infojobs lajmin në aplikimin e tyre:

Qëllimi ynë është t'ju ofrojmë mjetin më të mirë të kërkimit të punës. Për disa kohë ne kemi shpenzuar shumë energji në zbatimin e funksionaliteteve të reja, por duke analizuar rezultatet e fituara kemi kuptuar se Aplikacioni kishte nevojë për një strukturë më të qëndrueshme për të ofruar një përvojë kërkimi më të rehatshme dhe më të shpejtë.
Ne duam të ndajmë me ju këtë version të parë të Aplikacionit të ri ku do të gjeni përmirësime në dizajn dhe përdorshmëri. Ju do të jeni në gjendje të kërkoni dhe monitoroni ofertat tuaja të punës dhe me azhurnimet e ardhshme ne do të zgjerojmë gamën e funksionaliteteve.

Zhvillimi i aplikacionit do të ndjekë vazhdimisht reagimet tuaja për të shtuar karakteristikat që mund t'ju ndihmojnë më shumë në kërkimin tuaj të punës. Në fakt, në seksionin "Cilësimet" e Aplikacionit ju mund të jepni mendimin tuaj dhe / ose të raportoni atë që e konsideroni të përshtatshme. Ne jemi duke ndërtuar aplikacionin perfekt! Ne po mbështetemi tek ju për të na ndihmuar ta arrijmë atë.

Realiteti është se aplikacioni është përmirësuar shumë me këto lajme, ai ka mbështetje universale për çdo pajisje iOS nga iOS 8.0, domethënë shumë pajtueshmëri dhe peshon vetëm 25.3 MB. Ndërkohë, ju informojmë se aplikacioni është i disponueshëm vetëm për tregun spanjoll dhe italian të punës, rastësisht dy nga më të prekurit në Evropë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.