Invertori i energjisë BESTEK 220V plus dy porta USB për makinën

Invertori i energjisë BESTEK

Po bëhet gjithnjë e më e zakonshme të shohësh një përshtatës për çakmakun e cigares në secilën makinë në mënyrë që të kesh një Dalja USB dhe karikoni pajisjet tona, qofshin iPhone, apo ndonjë smartphone tjetër, ose një navigues GPS. Problemi me këta adaptorë është zakonisht, në shumicën dërrmuese të produkteve, koha e ngarkimit, domethënë, kur lidhim pajisjen tonë me këtë fole mund të duhen orë dhe orë për të bërë një karikim të plotë.

Me produktin që paraqesim më poshtë, ky problem jo vetëm që do të zhduket por gjithashtu do të na japë mundësinë e realizimit ngarkesa më të shpejta dhe lidhja e pajisjeve që nuk i keni menduar kurrë para se të mund të futeshit në makinë. A mund ta imagjinoni të jeni në gjendje të lidheni me një mini-frigorifer në makinë? dhe një Televizor?

Invertori i energjisë BESTEK

Faleminderit kompanisë BESTEK, tani është e mundur të futni pothuajse çdo pajisje elektronike në makinën tonë me normalitet dhe siguri totale. Ne paraqesim një inverter të rrymës për makinën tonë me të cilin mund të lidhim deri në 2 kabllo USB dhe, më e rëndësishmja, një prizë konvencionale. Le të rishikojmë tiparet e saj në më shumë detaje.

Invertori i energjisë BESTEK

Specifikimet teknike

Ky inverter i rrymës ka dy porta USB, një me ngarkesë normale dhe një tjetër me ngarkesë të shpejtë të 12V. Nga ana tjetër, ajo ka një priza fuqia maksimale e të cilit është 220V.

Funksioni i këtij produkti është, siç sugjeron emri i tij, të shndërrojë 12V nga prodhimi i çakmakut të makinës sonë në një fole deri në 220V në mënyrë që të mund të lidhim pajisjen që duam, gjithmonë duke marrë parasysh fuqinë e kërkuar nga të fundit

Projektimi dhe matjet

Ndoshta është një nga pikat e dobëta të këtij produkti, pasi jo veçanërisht i vogël apo i lehtë. Duke filluar me madhësinë, ajo mat 12cm e gjatë me 8cm e lartë, me një gjerësi 4cm. Përveç kësaj, ajo ka një kabllo me gjatësi rreth 55 centimetra, afërsisht. Lidhur me peshën e këtij invertori aktual, ajo është rreth 500 gram, një peshë që për një produkt të vogël si ky, mund të jetë disi e rëndë.

Informacione të tjera

Ky produkt ka mundësinë që Portet dhe priza USB janë plotësisht të pavarura, domethënë, ka një ndërprerës nga i cili do të fillojmë prizën 220V dhe edhe nëse është i fikur, ne mund të përdorim lidhësit USB pa ndonjë problem.

Ajo ka një drita e udhëhequr e cila do të tregojë kur priza është e ndezur, si dhe a tifoz, pak i zhurmshëm nëse i kushtojmë vëmendje specifikimeve teknike.

Blej

Nëse mendoni se është një produkt interesant dhe dëshironi ta blini, për të qenë një lexues i iPhone News ju mund të përfitoni një zbritje prej 5 € falë kuponit të mëposhtëm: U5WQYZZ8

Bleni Invertorin e Energjisë BESTEK

Konkluzione

Ky inverter aktual BESTEK nuk ka nevojë për prezantim të mëtejshëm, është një produkt i thjeshtë, efektiv që përmbush në mënyrë të përsosur atë që reklamon.

Me siguri ju keni udhëtuar ndonjëherë në plazh dhe ju është dashur të mbani pijet tuaja të ftohta gjatë udhëtimit ose keni pasur nevojë të lidhni karikuesin e laptopit për të bërë disa punë gjatë tij. Me këtë produkt, të gjitha këto ngjarje të paparashikuara do të zgjidhen. E keni në dispozicion në Amazona për 29,99 € dhe me kodin U5WQYZZ8 gjithashtu do të kurseni 5 € deri më 6 nëntor.

Mendimi i redaktorit

Invertori i energjisë BESTEK
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4.5 yje
29,99
 • 80%

 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • Përfundon
  Redaktori: 90%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 95%

rekuizitë

 • instalim
 • Mundësia e lidhjeve
 • çmim

Contras

 • peshë
 • Madhësi

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Peter dijo

  Rishikim i mirë nëse jo sepse ka qenë e nevojshme të specifikoni një nga karakteristikat themelore në një pajisje të këtyre, dhe është ajo që zakonisht shikohet kur blihet, të cilat janë vatët që invertori mbështet për të lidhur një pajisje ose një tjetër. Ka disa që mbajnë vetëm 100W dhe ka nga ato që mbajnë 2000W, kështu që ju do të duhet të shkoni në Amazon për ta parë atë dhe për ta zbuluar mirë.