iOS 13.3.1 përfshin imazhe me Powerbeats4 të ardhshëm

 

Powerbeats Pro Mbaj mend kur isha i vogël dhe ata më dhanë një lodër disi komplekse, si një makinë me radio të kontrolluar, gjëja e parë që bëra ishte të merrja një kaçavidë dhe ta çmontoja për të parë brenda. E njëjta gjë ndodh me iOS.

Kurdoherë që shfaqet një version i ri i firmware Apple, ka specialistë që përdorin inxhinierinë e kundërt për t'u futur në firmware dhe për të kontrolluar brendësinë e tij për lajme. Ata duket se kanë gjetur një fotografi të Powerbeats4 të ardhshëm.

Duket se imazhet e një kufjeje të re pa tel janë gjetur në versionin më të fundit të firmuerit iPhone. Ndoshta do të jenë Powerbeats4 të reja, të cilat ende nuk kanë dalë në treg. Ky imazh është parë tashmë në beta-n e iOS13.3 në dhjetor, dhe sot është ratifikuar pasi është gjithashtu në versionin përfundimtar të iOS 13.3.1.

Rrahjet e energjisë 4

Ikona Powerbeats Pro në të majtë, Powerbeats4 i ri në qendër dhe Powerbeats3 në të djathtë

Bazuar në këto ikona të reja, duket se Powerbeats4 i ri do të shfaqë një dizajn që bashkon Powerbeats3 dhe Powerbeats Pro aktual. Këto kufje të reja duket se kanë një dizajn më të lakuar të ngjashëm me Powerbeats Pro, me të njëjtin rregullim këndor në vesh dhe me grepa mbështjellës.

Sidoqoftë, Powerbeats4, si Powerbeats3 i tanishëm, do të lidhet përsëri me kabllo midis të majtës dhe të djathtës, pasi që kablli që zhduket nga fundi i mbështetësit të veshit mund të shihet në vizatim. Ata janë ende pa tel përmes Bluetooth, por të dy kufjet janë të lidhura përmes një kablli.

Ne mund të presim që Powerbeats4 i ri të ofrojë karakteristika të ngjashme siç kanë tashmë AirPods 2, AirPods Pro dhe Powerbeats Pro, të tilla si chip H1 për lidhje më të mirë dhe funksione të reja Siri.

Me pak fjalë, mund të themi se Powerbeats4 do të jetë pothuajse identik me Powerbeats Pro, por me një kabëll midis dy kufjeve, dhe një çmim më të volitshëm. Nëse Powerbeats Pro aktual kushton 249,95 Euro dhe Powerbeats3 199,95 Euro, ne mund të marrim një ide për çmimin e atyre të reja. 

Data e lëshimit të këtyre Powerbeats4 të reja nuk dihet ende, por Nëse ato janë ngulitur tashmë në iOS 13.3.1, do të jetë disponueshmëria e tyre së shpejti.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   maria dijo

  Çfarë produkti i mirë! Unë jam duke pritur që ata të dalin në treg për t'i blerë menjëherë, ky artikull i jep shumë drejtësi. Unë jam një tifoz i markës dhe mendoj se ata bënë një artikull të shkëlqyeshëm.

 2.   Keni dijo

  Sa një artikull i mirë mik, do të më duket se u desh shumë kohë për ta nxjerrë këtë pajisje, më në fund do të jem në gjendje të shoh filmat e mi në http://www.cinecalidad.plus/ dhe këto kufje mahnitëse.

 3.   Toni Cortes dijo

  Faleminderit Maria dhe Keny për komentet tuaja. Unë gjithashtu shpresoj se ata do të dalin në shitje së shpejti për t'i blerë ato. Të gjitha të mirat.