iOS 16 Beta 3 rikthen sfondin Clownfish nga iPhone origjinal

Duke ndjekur ritmin e lançimit të Beta-ve të reja të iOS 16, çdo dy javë, Apple publikoi iOS 3 Beta 16 dje pasdite. Një Beta e re që parashikon atë që do të shohim në versionin përfundimtar që do të shohim në shtator. Rregullime të gabimeve, fontet e reja të ekranit të kyçjes dhe një surprizë që djemtë nga Cupertino kishin përgatitur për ne: sfondi Clownfish nga iPhone origjinal është kthyer në pajisjet tona. Vazhdoni të lexoni ndërsa ju tregojmë të gjitha detajet e kësaj shtese kurioze në iOS 16.

Siç mund ta shihni në tweet-in e mëparshëm, ka disa përdorues që po i bëjnë jehonë kësaj mbërritjeje në iOS 16. Një sfond që e pamë në iPhone origjinal së bashku me shumë të tjerë, por konkretisht ky pati një rol të veçantë në prezantimin kryesor të iPhone origjinal. Duhet thënë se ne nuk e kemi gjetur këtë sfond në beta 3 të iOS 16Por ka shumë që mund ta shohin. Gabim beta? Ajo që është e qartë është se nëse disa tashmë po e shohin atë, është ajo Apple e ka dhënë atë për pajisjet e reja kështu që ka të ngjarë që ne të përfundojmë ta shohim atë në versionin përfundimtar të iOS 16.

iOS 16 vjen për t'i dhënë një rol të veçantë sfondit dhe duket se nga Cupertino duan të rikuperojnë atë nostalgjinë e fondeve të vjetra. Sfond të rinj të animuar si moti dhe miniaplikacione të reja që do të na lejojnë të kemi të gjitha informacionet më të fundit në pajisjen tonë me një shikim. Ne do të vazhdojmë të presim që versioni përfundimtar të dalë në shtator, tani për tani do të vazhdojmë t'ju tregojmë të gjitha të rejat që po shohim në versionet e ndryshme beta. Dhe ju, a e merrni sfondin e peshkut klloun në Beta 3 të re?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.