iPad Air për 569 euro, AirPods Max për 499 euro dhe oferta të tjera të produkteve të Apple

Falë marrëveshjes midis Apple dhe Amazon për të shitur produktet e tyre direkt përmes platformës së tregtisë elektronike të këtyre të fundit, blini produkte Apple me zbritje interesante Me të njëjtën garanci si gjithmonë, është një realitet dhe nganjëherë gjejmë oferta që nuk mund t'i humbasim.

Çdo javë, nga iPhone Actualidad ne do t'ju tregojmë Ofertat më të mira të Amazon për produktet e Apple, kështu që nëse jeni duke kërkuar një Apple Watch të ri, MacBook, një iPhone, AirPods ose ndonjë produkt tjetër nga kompania Tim Cook, ju ftoj ta ruani këtë artikull si të preferuarit tuaj.

Të gjitha ofertat që ju tregojmë në këtë artikull janë në dispozicion në kohën e publikimit. Ka të ngjarë që me kalimin e ditëve, ofertat nuk do të jenë më në dispozicion ose do të rriten në çmim.

iPad Air 2020 64 GB Wi-Fi për 569 euro

IPad Air na ofron një ekran 10,9-inç në të njëjtin dizajn si iPad Pro 11-inç, me skaj të rrumbullakosura, por ndryshe nga ky, sistemi i zhbllokimit është përmes Touch ID, Touch ID u gjet i vendosur në butonin e energjisë / gjumit. Brenda, ne gjejmë Procesori A14 Bionic, ka një lidhës USB-C dhe është i pajtueshëm me Apple Pencil të gjeneratës së dytë.

Falë procesorit A14 Bionic, ne mund të redaktojmë video me cilësi 4k pa probleme, dhe me lidhjen USB-C ne lehtë mund të transferojmë skedarë sikur të ishte një makinë e jashtme. E 64 GB iPad Air ka një çmim të rregullt prej 649 euro, por gjatë kësaj jave (ose derisa rezervat të mbarojnë) mund ta marrim për vetëm 569 euro në Amazon.

Blini iPad Air 64 GB Wi-Fi për 569 euro.

iPad Pro 2021 Wi-Fi 11-inç për 840 euro

Nëse doni të përfitoni sa më shumë nga iPad juaj dhe iPad Air 2020 është pak shumë i vogël, në Amazon ne gjejmë iPad Pro 2021-inç 11 dhe 128 GB hapësirë ​​ruajtëse për 840 euro, duke qenë e tij çmimi i zakonshëm prej 879 euroMe Nëse marrim parasysh se Apple zakonisht nuk bën zbritje në modelet që sapo kanë mbërritur në treg, është një ofertë për t'u marrë parasysh.

IPad Pro i ri me 2021 inç, 11, si modeli 12,9 inç, mundësohet nga procesori M1, i njëjti procesor që mund të gjejmë në Mac, një procesor që ofron performancë spektakolare me një konsum të rregulluar të baterisë. Përveç kësaj, ky model përfshin teknologjinë FaceID, kështu që ne mund të zhbllokojmë në çdo pozicion me fytyrën tonë.

Ai përfshin një lidhje USB-C, e cila na lejon zgjeroni mundësitë e lidhjes shtimi i një HUB, kopjimi i skedarëve të krijuar ose redaktimi ... Ai përfshin një sensor Lidar, një kënd ultra të gjerë në pjesën e përparme me Framing të përqendruar dhe në anën e pasme na ofron një kënd të gjerë 12 MP dhe një kënd ultra të gjerë 10 MP.

Blini iPad Pro 2021 11 inç dhe 128 GB hapësirë ​​ruajtëse për 840 euro.

iPad Pro 2021 Wi-Fi 12,9 inç për 1.141 euro

Modeli 12,9-inç iPad Pro që Apple rinovoi disa muaj më parë është gjithashtu në shitje, një ofertë që na ofron një 5% zbritje, kështu që çmimi përfundimtar i Modeli 128 GB qëndron në 1.141 euro, për 1.199 euro që kushton në Apple Store.

Ky model na ofron të njëjtat veçori si 2021-inç iPad Pro 11, ndryshimi kryesor dhe i vetëm është se ky përfshin një ekran me teknologji mini-LED, një teknologji që ofron një cilësi më të lartë të ekranit edhe pse shoqërohet me një trashësi më të madhe nëse e krahasojmë me modelin 2020 (gjysmë milimetri).

Blini iPad Pro 12,9-inç Wi-Fi me 128 GB hapësirë ​​ruajtëse për 1.141 euro.

Kasa Smart Folio për iPad Pro 12,9-inç për 59 euro

Nëse doni të mbroni gjeneratën e 12,9-të iPad Pro XNUMX-inç me produktet Apple, mund ta bëni këtë me Rasti Smart Folio, një rast që ka një çmim të rregullt 119 euro, por ajo në Amazon është për 59 euro në surfer bluMe Nëse nuk ju pëlqen kjo ngjyrë, mund ta blini në e bardhë për 65 euro.

Blini Rastin Smart Folio iPad Pro 12,9 për 59 euro në Surfer Blue.

Blini Rastin Smart Folio iPad Pro 12,9 për 65 euro në ngjyrë të bardhë.

Apple Smart Keyboard Folio për 12,9-inç iPad Pro për 169 dollarë

Nëse ajo që dëshironi është një mbulesa e tastierës për brezin tuaj të 12,9-të XNUMX-inç iPad Pro, në Amazon gjetëm Smart Keyboard Folio për brezin e 12,9-të XNUMX-inç iPad Pro nga 169 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 219 euro.

Blini Smart Keyboard Folio për iPad Pro gjenerata e katërt 12,9-inç për 4 euro.

Apple Pencil gjenerata e parë për 89 euro

Lapsi i gjeneratës së parë Apple, i cili në Apple Store kushton 99 euro, mund ta gjejmë në Amazon me 10 euro zbritje, duke qëndruar në 89 euro. Kjo Lapsi Apple është i pajtueshëm me 12,9-inç Pad Pro (gjenerata e parë dhe e dytë), 1-inç iPad Pro, 2-inç iPad Pro, iPad (gjenerata e 10,5-të dhe e shtatë), iPad Air (gjenerata e 9,7-të), iPad mini (gjenerata e 6-të), iPad Air (e treta) brez)

Blini Apple Pencil gjenerata e parë për 89 euro.

Apple Pencil gjenerata e dytë për 129 euro

Nëse keni vendosur të blini një nga modelet më të fundit të iPad që Apple ka lansuar në treg, dhe dëshironi të përfitoni sa më shumë prej tij në Universitet mbani shënime ose nëse ju pëlqen të vizatoni, Mund të blini Lapsin e gjeneratës së dytë Apple për 129 euro, që paraqet një zbritje prej 4% në krahasim me çmimin e Apple Store.

Blini Apple Pencil të gjeneratës së dytë për 129 euro.

MacBook Air me procesor M1 për 999 euro

Nëse iPad, në versionet e tij të ndryshme, nuk i plotëson plotësisht nevojat tuaja, për 999 euro, mund të merrni MacBook Air me një procesor M1, një ekip që ofron të njëjtën autonomi dhe përfitime (ndryshe nga aplikacionet) që mund t'i gjejmë në iPad Pro më të fuqishëm. Çmimi i zakonshëm i këtij modeli është 1,129 euro, kështu që ne gjejmë një zbritje interesante që nuk duhet ta humbisni.

Modeli i MacBook Air me procesor M1 në dispozicion për 999 euro menaxhohet nga 8 GB RAM, 256 GB hapësirë ​​ruajtëse SSD në dispozicion, tastiera është në spanjisht në pjesën e jashtme në gri hapësirë.

Miu Magjik 2 për 75 euro

Nëse sapo nuk e keni kontrolluar tastierën tuaj MacBook, opsioni zyrtar që Apple na ofron është Magic Mouse 2, një mi që Ka një çmim të rregullt prej 85 euro, por ne mund ta marrim përmes Amazon për 75,99 euro në ngjyrë të bardhë.

Blini Magic Mouse 2 për 75 euro.

AirPods Max për 499 euro (të gjitha ngjyrat)

Nëse prisnit një ofertë speciale për të blerë AirPods Max, tani është koha, siç mund ta gjejmë në në të gjitha ngjyrat (blu qielli, jeshile, gri hapësinore, argjendi dhe rozë në Amazon për 499 euro, e cila është një zbritje prej 130 euro në çmimin e saj të zakonshëm që është 629 euro. Për momentin, ky është çmimi më i ulët që kanë arritur kufjet më pro të Apple.

Blini AirPods Max për 499 euro.

Oferta të tjera në produktet e Apple

AirPods Pro për 189 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 279 euro.

Gjenerata e dytë AirPods me kuti karikimi pa tel për 179 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 229 euro.

Gjenerata e dytë AirPods me kuti karikimi përmes kabllit të rrufesë për 119 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 179 euro.

Apple Watch Series 6 GPS 44 mm për 379 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 429 euro.

Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40 mm për 429 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 529 euro.

Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 44 mm për 509 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 559 euro.

Shënim: çmimet mund të ndryshojnë në çdo kohë nëse oferta nuk është më e disponueshme


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.