iPad Pro 2021 në shitje dhe më shumë marrëveshje për produktet e Apple në Amazon

Falë marrëveshjes midis Apple dhe Amazon për të shitur produktet e tyre direkt përmes platformës së tregtisë elektronike të këtyre të fundit, blini produkte Apple me zbritje interesante Me të njëjtën garanci si gjithmonë, është një realitet dhe nganjëherë gjejmë oferta që nuk mund t'i humbasim.

Çdo javë, nga iPhone Actualidad ne do t'ju tregojmë Ofertat më të mira të Amazon për produktet e Apple, kështu që nëse jeni duke kërkuar një Apple Watch të ri, MacBook, një iPhone, AirPods ose ndonjë produkt tjetër nga kompania Tim Cook, ju ftoj ta ruani këtë artikull si të preferuarit tuaj.

Të gjitha ofertat që ju tregojmë në këtë artikull janë në dispozicion në kohën e publikimit. Ka të ngjarë që me kalimin e ditëve, ofertat nuk do të jenë më në dispozicion ose do të rriten në çmim.

2021-inç iPad Pro 11 në argjend për 820 euro

Apple zakonisht nuk ofron zbritje për produktet që lëshon gjatë gjithë vitit, megjithatë këtë vit po bën një përjashtim në gamën e iPad ProMe Në Amazon kemi në dispozicion 2021-inçin iPad Pro 11 (gjenerata e tretë) me 128 GB hapësirë ​​ruajtëse për 820 euroMe Çmimi i tij i zakonshëm është 879 euro, që është një zbritje prej 60 eurosh.

IPad Pro 2021 me 11 inç mundësohet nga procesori M1 i Apple, ashtu siç është iPad Pro 2021 me 12,9 inç. Procesori M1 është i njëjtë me ne gjendet në disa Mac si Mini, Air dhe ProNga këto dy të fundit ne gjithashtu ju tregojmë disa oferta më poshtë.

Blini iPad Pro 2021 me 11 inç dhe hapësirë ​​ruajtëse prej 128 GB në argjend për 820 euro.

2021-inç iPad Pro 12,9 në gri hapësirë ​​për 1.139 euro

Vëllai më i madh i iPad Pro 11-inç i lansuar këtë vit është modeli 12,9-inç, një model që është gjithashtu na ofron një zbritje në modelin e ngjyrës gri të hapësirës, duke qenë e tij çmimi përfundimtar prej 1.139 euroMe Çmimi i zakonshëm i këtij modeli është 1.199 euro. Ky model na ofron 128 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe ndryshimi kryesor me modelin 11 inç është ekrani, një ekran miniLED që ofron ngjyra më të pastra sesa teknologjia tradicionale LCD.

Blini iPad Pro 2021-inç me ngjyrë gri në hapësirë ​​për 12,9 euro.

Apple Smart Keyboard Folio për 153 euro

Nëse dëshironi një tastierë për iPad Pro 12,9-inç, një nga opsionet zyrtare që Apple na ofron mund ta gjeni në Folio e tastierës inteligjente, tastierë që ka një çmim të zakonshëm prej 229 euro, por që ne mundemi gjeni në Amazon për 152 euro.

Blini Smart Keyboard Folio për 152 euro në Amazon.

Apple Watch Series 6 GPS nga 379 euro

Në Amazon, ne mund të gjejmë 6mm Apple Watch Series 44 për 379 eurokur çmimi i tij i zakonshëm është 429 euroMe Por, për pak më shumë, ju keni të njëjtin model dhe madhësi kuti por me lidhje celulare, një model që është në dispozicion në Amazon për 429 euro.

Nëse ky model eshte shume e vogel per ty, mund të zgjidhni modelin me Rast 44 mm, çmimi i të cilit për versionin GPS + Cellular rritet në 509 euro, për 559 euro që kushton në Apple Store.

Blini Apple Watch Series 6 GPS nga 379 euro në Amazon.

Blini Apple Watch Series 6 GPS + Cellular për 409 euro në Amazon.

Blini Apple Watch Series 6 GPS + Cellular për 509 euro në Amazon.

AirPods nga 119 euro

Ne kemi kaluar gjithë muajin gusht duke ju informuar për ofertat e produkteve të Apple në Amazon. Në 5 artikujt që kam botuar, ekziston një ofertë që është përsëritur gjithmonë. Po flas për gamën e Apple AirPods, një gamë që duket se ka një çmim fiks në Amazon dhe nuk është një promovim një herë.

L AirPods Pro, çmimi i zakonshëm i të cilit është 279 euro, Ato janë në dispozicion në Amazon për 189 euro.

L Gjenerata e dytë AirPods, me kasë karikimi pa tel, ne mundemi gjeni në Amazon për 179 euro, kur çmimi i tij i zakonshëm është 229 euro.

L Gjenerata e dytë AirPods pa kutinë e karikimit me valë, a eshte keshtu në dispozicion në Amazon për 119 euro, për 179 euro që kanë në Apple Store.

Apple MagSafe Double Charger për 125 euro

Me lansimin e iPhone 12, teknologjia MagSafe mbërriti në iPhone dhe, çuditërisht, Apple lëshoi ​​një numër aksesorësh për të përfituar sa më shumë prej tij. Një prej këtyre aksesorëve është MagSafe Duo, Magsafe Dual Charger, një aksesor që na lejon të karikojmë si iPhone ashtu edhe Apple Watch, AirPods dhe çdo pajisje të pajtueshme me teknologjinë Qi, në një pajisje të palosshme ideale për ata që udhëtojnë më shumë.

Çmimi i zakonshëm i këtij karikuesi është 149 euroSidoqoftë, mund ta gjejmë në Amazon për vetëm 125 euroMe Ashtu si të gjithë këta pajisje, keni nevojë për një përshtatës energjie.

Blini Mbushës të dyfishtë MagSafe për 127 euro në Amazon.

Karikues MagSafe për 35 euro

Nëse po kërkoni një ulje të çmimit të ngarkuesit zyrtar të Apple MagSafe, ka ardhur koha. Karikuesi zyrtar i Apple MagSafe kushton 45 euro, një çmim që reduktohet në 34,99 euro në Amazon, e cila përfaqëson një zbritje prej 22%. Ky karikues është i pajtueshëm me të gjithë gamën e iPhone 12 dhe gamën e iPhone 13 kur del në treg.

Ashtu si me MagSafe Dual Charger, duhet të blini një përshtatës të veçantë të energjisë.

Blini MagSafe Charger për 35 euro në Amazon.

MacBook Air M1 8 GB + 512 GB për 1.199 euro

Javët e fundit, në këtë përmbledhje të ofertave të produkteve Apple në shitje në Amazon, ne ju kemi informuar për ofertën e MacBook Air me procesorin M1 për 979 euro, model me 8 GB RAM dhe 256 GB hapësirë ​​ruajtëseMe Për këtë ofertë, e cila për momentin është ende e disponueshme, na duhet shtoni modelin me kapacitetin më të madh të ruajtjes: 512 GB.

Nëse modeli me 8 GB RAM dhe 256 GB hapësirë ​​ruajtëse SSD dështon, mund t’i hidhni një sy modelit me 8 GB RAM dhe 512 GB hapësirë ​​ruajtëse SSD, një model që Ka një çmim të rregullt në App Store prej 1.399 euro, por çfarë Shtë në dispozicion në Amazon për 200 euro më pak: 1.199 euro.

Kjo ofertë është e disponueshme për tre ngjyrat në të cilat ky model është i disponueshëm: argjendi, gri hapësirë ​​dhe ari dhe paraqitja e tastierës është QWERTY në spanjisht.

Blini MacBook Air me procesor M1 8 GB RAM + 256 GB hapësirë ​​ruajtëse për 979 euro në Amazon.

Blini MacBook Air me procesor M1 8 GB RAM + 512 GB hapësirë ​​ruajtëse për 1.199 euro në Amazon.

MacBook Pro M1 me 8 GB RAM dhe 256 SSD për 1.199 euro

Nëse mendoni se MacBook Air me procesorin M1 eshte shume e vogel per ty dhe hapësira e magazinimit nuk është e rëndësishme, gjithmonë duke punuar në cloud, për të njëjtin çmim si MacBook Air me 512 GB hapësirë ​​ruajtëse që kemi MacBook Pro M1 me 8 GB RAM dhe 256 GB hapësirë ​​ruajtëse SSDMe Ky model është i disponueshëm për 1.199 euro në ngjyrë argjendi dhe gri të hapësirës.

Blini MacBook Pro M1 me 8 GB RAM dhe 256 GB SSD për 1.199 euro.

AirPods Max nga 499 euro

Javën e kaluar, në Amazon ne mund të gjenim AirPods Max për 499 euro në 5 ngjyrat në të cilat është në dispozicionMe Një javë më vonë, kjo ofertë ende në dispozicion, por vetëm në modelin e ngjyrës jeshileMe Sidoqoftë, nëse kjo ngjyrë nuk ju pëlqen, ju keni modelin e ngjyrave gri hapësirë ​​për 511 euro blu qielli për 515 eurongjyrë argjendi për 524 euro dhe rozë për 537 euro.

Kujtoj se Çmimi zyrtar i Apple AirPods Max është 629 euro.

Blini AirPods Max me ngjyrë të gjelbër për 499 euro në Amazon.

Blini AirPods Max në ngjyrë gri hapësinore për 511 euro në Amazon.

Blini AirPods Max në blu qiellore për 515 euro në Amazon.

Blini AirPods Max në argjend për 524 euro në Amazon.

Blini AirPods Max në ngjyrë rozë për 537 euro në Amazon.

Shënim: çmimet mund të ndryshojnë në çdo kohë nëse oferta nuk është më e disponueshme


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.