Raste iPhone 7 dhe 7 Plus janë të pajtueshme me iPhone 8 dhe 8 Plus

Rinovimi i shumëpritur i iPhone 7 dhe 7 Plus na la me një aromë bujqësore. IPhone 8 dhe 8 Plus të ri ato kanë shumë pak dizajne të ndryshme nëse e krahasojmë me modelin e mëparshëm, iPhone 7 dhe 7 Plus. Prapa xhami është risia kryesore estetike që na ofron, pasi që edhe kamera e dyfishtë e iPhone 8 Plus dhe ajo e iPhone 8 është ende në të njëjtin pozicion.

Nëse jeni koleksionist i mbulesaveSiç është lexuesi ynë Ivan Silva nga Meksika, dhe po mendoni të rinovoni pajisjen tuaj iPhone 7 ose 7 Plus për iPhone 8/8 Plus të ri, mund të jeni të sigurt se do të jeni në gjendje të vazhdoni të shijoni të gjitha kopertinat që keni blerë gjatë vitit të kaluar pa ndonjë problem.

Në javët e fundit, Apple kishte filluar të kujtojë një numër të madh të mbulesave me ngjyra të ndryshmes, e cila mund të jetë një shenjë e qartë se iPhone 8 dhe 8 Plus i ri nuk do të vazhdojë të përdorë të njëjtin dizajn si iPhone 6 dhe 6 Plus, me një ndryshim të vogël, por pasi të jenë prezantuar modelet e reja, gjithçka duket se tregon se arsyeja e tërheqjes mund të jetë shitja e ulët.

Nëse bëjmë një turne në rastet e reja që Apple ka prezantuar me lansimin e iPhone 8 dhe 8 Plus, mos humbisni një mundësi, ne mund të shohim se si të gjitha Rastet e pajtueshme me iPhone 8 dhe 8 Plus janë të pajtueshme me iPhone 7 dhe 7 Plus. Përmes Apple Store Online, Apple na ofron të gjitha llojet e rasteve, me përfundime të ndryshme, materiale ... kështu që nëse nuk jemi shumë të qartë se çfarë lloji të rastit po kërkojmë, duke bërë një shëtitje nëpër dyqanin Apple me siguri do të largohemi dyshimet.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Imazhi i mbajtësit të vendit Antonio Morales dijo

    Unë mendoj se është mirë, sepse tashmë ka shumë lloje, ngjyra dhe cilësi të rasteve të Iphone 7 dhe 7 Plus.