Sipas këtij imazhi, iPhone 7 Plus do të mbërrijë me AirPods

AirPods Dje, 31 gusht ne botojmë një imazh në të cilin mund të shohim një imazh të supozuar të një ngjitjeje nga kutia e a iPhone 7 Plus 256 GB Edhe pse është e vërtetë që ishte OnLeaks ai që publikoi këtë imazh dhe se ai vetë tha se mund të ishte një manipulim, ajo që duket qartë në fillim është se ose ai imazh ose ai që ka botuar Sot Apple Insider, mediumi që ka marrë foton e dikujt anonim, duhet të jetë i rremë.

Pse them se mendoj se një nga të dy duhet të jetë i rremë? Epo, sepse ai i botuar nga OnLeaks sugjeroi që 7 GB iPhone 256 Plus do të mbërrinte me Lightning EarPods, ndërsa ai i botuar nga Apple Insider sot shtoni tekstin "AirPods kufje pa tel"dmth kufje pa tel AirPods. Edhe pse ekziston edhe një mundësi e tretë që mund të shpjegojë se të dy imazhet janë reale.

A do të ketë një iPhone 7 të veçantë që vjen me AirPods?

iPhone 7 Plus me AirPods

Nuk është një mundësi e egër. Imazhi që postuam dje tha, përveç një Lightning EarPods që përfshihej, ai do të përfshinte një përshtatës Lightning-Jack. Në imazhin që ju sjellim sot asgjë nuk përmendet në lidhje me adaptorin e thënë. Nëse të dy fotografitë janë reale, Apple do të na bëjë të zgjedhim midis kufjeve pa tela ose një adaptori që do të na lejojë të përdorim cilindo prej kufjeve që kemi përdorur deri më tani. Nëse po, zgjedhja është e qartë për mua.

Gjithmonë mbi bazën që të dy imazhet janë reale, mbetet të shihet me çfarë çmimi do të shiten të dy kombinimet. Nëse do të duhet të jap mendimin tim dhe duke marrë parasysh çmimet që kanë dalë gjatë kësaj jave, unë do të thoja që model normal - modeli 128GB Plus i të cilit kushton 44 € më pak se iPhone 6s Plus 64 GB - do të përfshijë atë EarPods RrufejaNdërsa modeli me AirPods do të ketë çmimin e njëjtë me iPhone 6s / Plus që kishte tani një vit më parë. Cfare mendoni ju


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Ivan dijo