Kostoja e ulët e iPhone X mund të mos ketë kamera 3D me thellësi të pasme të pasme

Në vetëm një ditë do të fillojmë të marrim njësitë e para të iPhone X, IPhone i ri iPhone Flahship. Një pajisje që përfaqëson një ndryshim në gjithçka që kemi pasur deri më tani: dizajn të ri, ekran të ri, mundësi të reja sigurie ... Nëse dëshironi një iPhone të ri, iPhone X i ri është iPhone juaj. 

Siç kemi komentuar në raste të tjera, ka disa thashetheme që Apple mund të jetë duke menduar të lançojë një version me kosto të ulët të iPhone X të ri, një pajisje e re që do të vinte të zëvendësonte iPhone SE, iPhone më i lirë i kompanisë. Padyshim që do të kishte karakteristika të ngjashme, por do të humbiste disa nga tiparet më interesante të pajisjes kryesore Apple. Pas kërcimit, ne ju japim të gjitha detajet e këtyre thashethemeve të reja të iPhone X me kosto të ulët të mundshme.

Me sa duket kjo e re iPhone X Kosto e ulët mund të humbasë kamerën 3D Thellësia e Vërtetë, kamera që na lejon të Fotografitë me kamerën e përparme, përdorni ndriçimi i portretit, dhe të përdorin të ri animoji. Padyshim që është gjithashtu përgjegjës për lehtësimin e përdorimit të Identifikimi i fytyrës, Metoda e re e sigurisë së Apple. Karakteristikat që mund të plotësohen me opsione të tjera më të lira për të ulur kostot dhe për këtë arsye lëshojnë një version më të lirë të iPhone X.

Pyetja që më vjen është çmimi i kësaj pajisje, mendoj Do të duhej të kishte një çmim më shumë sesa konkurrues që një përdorues të vendoste për këtë pajisje dhe jo për një model me më shumë mundësi. Unë dua të them që nëse ndryshimi i çmimit nuk është shumë i madh, përdoruesit padyshim që do të vendosin të paguajnë atë taksë për të marrë të gjitha opsionet e iPhone me gamë premium. Ne do të shohim se ku është e gjithë kjo, megjithatë, do të ishte një lajm i shkëlqyeshëm për të filluar një rinovim të iPhone SE.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Luis Manuel lopez Vazquez dijo

    Sa e rëndë me versionin me kosto të ulët, jo, që Apple nuk do të lëshojë ndonjë version me kosto të ulët dhe më pak nga iPhone X, nuk ka kuptim, më së shumti do të fillonte nga iPhone 7 që kushton shumë më pak dhe nuk është për shkak të të thellësisë së vërtetë. Unë tashmë e heq 5C nga tregu sepse është një treg për të cilin molla nuk interesohet.