Video e re që na tregon një iPhone X të bardhë

Jemi më pak se një javë para se iPhone i parë X të fillojë të rezervohet, dhe megjithëse tani ato janë artikuj shumë të rrallë, ka disa tashmë në rrugë, dhe si mund të ishte ndryshe, përdoruesit e tyre na i tregojnë ne në video me krenari. Në këtë rast është një iPhone X i bardhë një nga modelet e para me këtë ngjyrë që kemi parë në lëvizje.

Videoja është ngarkuar në reddit, ku tashmë është një sukses. Edhe pse e shkurtër, ajo na tregon se si duket pjesa e pasme e pajisjes, se si ajo kontraston me skajet e kromit të kornizës së çelikut, dhe si e zeza dominon të gjithë pjesën e përparme të terminalit. Ne madje mund të shohim në video se si funksionon pajisja, duke treguar se nuk është një model apo diçka e tillë, duke hapur aplikacionin Instagram.

Një tjetër iPhone X në natyrë (Loud Audio) nga mollë

Shtë një nga terminalet e para që shohim në punë pas fazës së provës pasi të ketë përfunduar kryesori. Ne shohim se si përdoruesi ka hapur aplikacionin Instagram dhe mund të shohim një nga "problemet" e para që përdoruesit që marrin iPhone X do të kenë sa më shpejt që të lansohet: aplikacionet do të duhet të azhurnohen për të ruajtur "notch" e famshëm. Kjo ndërprerje që ka ekranin në krye dhe ku ndodhen kamerat, sensorët dhe elementët e tjerë të nevojshëm për njohjen e fytyrës së iPhone X, duhet të merren parasysh nga zhvilluesit.

Duke filluar nga 27 Tetori i ardhshëm, iPhone X mund të rezervohet. Edhe pse nuk kemi të dhëna zyrtare nga Apple, thashethemet se prodhimi i terminalit nuk ka ritmin që Apple do të dëshironte, ata sugjerojnë që nuk do të ketë disponueshmëri të mjaftueshme për të mbuluar të gjithë kërkesën Të pajisjes. Thashethemet e tjera thonë se Apple do të jetë në gjendje të arrijë një normë optimale prodhimi për sezonin e Krishtlindjeve, kur shitjet pritet të jenë maksimale.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.