Furnizuesit e xhamit të lakuar të iPhone të 2017 tashmë punojnë në të

iPhone i lakuar Si pothuajse çdo vit, iPhone 7 nuk është prezantuar ende zyrtarisht dhe tashmë po flitet për modelin tjetër. Por kësaj here duket se thashethemet nuk janë të kufizuara në të folurit për atë që iPhone 2017Nëse jo, ata gjithashtu sigurojnë që tashmë janë duke punuar në modelin e përmendur. Arsyeja nuk është askush tjetër përveç xham i lakuar Pritet të ketë atë që njihet ndryshe edhe si përvjetori i XNUMX-të i iPhone.

Informacioni ka botuar DigiTimes, një medium kinez që ka një normë të përzier suksesi në parashikimet e tij, kështu që ne duhet ta marrim këtë informacion me një nivel të caktuar skepticizmi. Sipas mediave kineze, kompania Mirle Automation tashmë është duke punuar në teknologjinë e nevojshme për të krijuar një strehim xhami 3D i lakuar. Kam lexuar në disa media që ata përmendin se do të ishte diçka si ato që kemi parë tashmë në modelet Edge të Samsung, por DigiTimes nuk e përmend gjigantin Korean në çdo kohë.

IPhone i 2017 do të ketë xham të lakuar, por si do të jetë?

DigiTimes citon si informacion burim të botuar nga Commercial Times dhe siguron që prodhimi i iPhone 2017 ka filluar tashmë:

Mirle ka siguruar porosi për pajisjet e sapo zhvilluara nga Foxconn Technology dhe Lens Technology me dërgesat (i përbërësve) planifikuar të nisë në tremujorin e katërt të vitit 2016. Këllëfi i qelqit i Foxconn Technology kohët e fundit ka kaluar verifikimin e Apple dhe kompania tajvaneze shpreson të bashkohet me Ben Optics dhe Technology Lens për të siguruar kutitë e xhamit 3D të Lakuar për iPhone 2017.

Sipas të gjitha burimeve dhe thashethemeve, iPhone i 2017, iPhone XNUMX vjetori ose çfarëdo që ata vendosin ta quajnë do të përdorin një Ekran OLED (o Microled) që do t'ju lejojë të keni një formë më të rrumbullakosur. Personalisht, do të isha i befasuar të shihja një iPhone aq të ngjashëm me modelet Edge të Samsung sa ai që shohim në imazhin e kokës dhe jam më i prirur të mendoj se Apple ka një ide tjetër që do të jetë edhe më produktive. Nga sa duket, do të kemi dyshime për pak më shumë se një vit. Apo do të përmbushet vitin e ardhshëm që lansimi i iPhone të ri do të bëhet në qershor për të qenë përvjetori i dhjetë?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Pinxo dijo

  Po në lidhje me faqen e actualityipad ???

  1.    IOS 5 Përgjithmonë dijo

   Kjo është ajo që unë them, e kanë pastruar apo çfarë?

 2.   Por dijo

  E tmerrshme Neveri më jep atë dizajn Galaxy. IPhone nuk mund ta ketë atë dizajn patetik, jo, të lutem, noooooo!

  1.    IOS 5 Përgjithmonë dijo

   Unë kam të njëjtin mendim