Super Sharp, prerja dhe rregullimi në aplikacionin e javës

Super e mprehtë 604.800 sekonda kanë kaluar përsëri, që do të thotë se tashmë kemi një aplikacion të ri falas për shtatë ditë. Me këtë rast, aplikimi i javës është një lojë (Surprizë! ... ose jo) e quajtur Super e mprehtë në të cilën do të na duhet prerë objekte të ndryshme për të bërë që ndonjëherë pjesë e objekteve që ne presim dhe herë të tjera topa (ndër të tjera) prekin sheshet me ngjyrë që shfaqen diku në ekran.

Thënë kështu, e vërteta është se duket e thjeshtë, por fjala "e mprehtë" gjithashtu do të thotë "e mprehtë" dhe është në titullin e lojës për diçka. Ashtu si në shumë lojëra të tjera, pas niveleve të para që shërbejnë si një tutorial, gjërat do të fillojnë të ndërlikohen dhe do të na bëjnë të mendojmë se dreqin kemi diçka për të prekur sheshet. Por çfarë prisje nga një lojë e krijuar për të na bërë të mendojmë?

Super Sharp duket e thjeshtë, por nuk është kështu

Të paktën për aq sa kam provuar, dhe imagjinoj se do të jetë kështu gjatë gjithë lojës, ne mund të presim objekte derisa të mos mbetet asnjë objekt për të prerë ose prekur në këndin e sipërm të djathtë të ekranit. Duke qenë kështu, ne mund ta arrijmë qëllimin tonë në një mijë mënyra, dhe kjo është diçka që më pëlqen te Super Sharp, kjo ne nuk kemi vetëm një mënyrë të drejtë për të bërë gjërat.

Goesshtë e vetëkuptueshme që Super Sharp nuk do të fitojë një çmim për grafinë më të mirë të vitit, por as nuk e ka ndërmend ta bëjë këtë. Kjo lojë dëshmon edhe një herë se nuk është gjithmonë e nevojshme të kesh grafikë të shkëlqyeshëm për t'u argëtuar. Edhe kolona zanore nuk do të fitojë ndonjë çmim, por mendoj e rëndësishme është e tëra Super Sharp-i im tashmë më ka befasuar këndshëm. Në fakt, unë e kam shkarkuar për ta provuar, dhe e kam luajtur më gjatë sesa e prisja.

Si gjithmonë, ia vlen të përfitoni nga marrëveshja e App of the Week dhe të shkarkoni Super Sharp ndërsa është akoma atje. në dispozicion falas. Me siguri që ju ndodh si unë, që nuk do të ndaleni së luajturi kaq shpejt. Në pritje të Pokemon GO ...

Super Sharp (Lidhja e AppStore)
Super e mprehtë1,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.