Jaybird Run, një alternativë ndaj Airpods për sporte

Komoditeti i kufjeve Bluetooth për praktikën e veshjes rritet vetëm nga "kufjet pa tel 100%" në modë. Harrimi i të gjitha llojeve të kabllove ofron liri dhe rehati që janë ideale për vrapim, çiklizëm ose për të shkuar në palestër, por deri më tani ka pak modele të dizajnuara posaçërisht për këtë sport.

Rezistenca ndaj ujit dhe djersës dhe një sistem i mirë fiksimi janë thelbësore për të qenë në gjendje të dilni me kufjet tuaja me liri totale, dhe autonomi të mjaftueshme për t'i bërë ballë atyre më të kërkuarit. Jaybird, një markë me përvojë shumë vjeçare në kufje Bluetooth dhe sportive, na ofron Jaybird Run të saj të ri, kufje 100% pa tel të cilët vijnë të qëndrojnë përpara AirPods dhe premtojnë se do t'ua bëjnë të vështirë kufjeve Apple.

Mbulesat dhe jastëkët e këmbyeshëm do t'ju lejojnë të arrini një përshtatje perfekte për çdo lloj veshi, do të arrini rehati maksimale, diçka që jo të gjitha kufjet e këtij lloji e arrijnë dhe që të jeni të qetë sepse nuk do të bien. Shtoni rezistencë ndaj ujit dhe djersës që të mos shqetësoheni nëse fillon të bjerë shi ose nëse jeni nga ata që djersiten aq shumë sa kufjet përfundojnë të njomura. Ato janë dy nga dobësitë që shumë përdorues i gjejnë në AirPods dhe që Jaybird ka dashur të zgjidhë me këtë model.

Autonomia e tij është 4 orë, ju ndiqni markën, dhe ka një kuti bartëse që është edhe karikues dhe që u jep atyre edhe 8 orë të tjera karikimi. Me vetëm 5 minuta karikim në kasetë, do të keni deri në një orë autonomi në kufjet tuaja. Hapni kapakun dhe ata do të ndizen dhe do të lidhen automatikisht, vendosni kufjet tuaja brenda kutisë për të filluar karikimin, mbyllni kapakun që të fiket. Kontrollet e tij janë gjithashtu të personalizueshme, duke qenë në gjendje të zgjedhin midis lëshimit të Siri ose kontrollit të volumit, përveç kontrollit të riprodhimit. Nëse kësaj i shtojmë një aplikacion me një barazues të personalizuar dhe që çmimi i tij është midis 130 dhe 140 € en AmazonaShumë prej atyre që nuk kanë mbaruar së shikuari AirPods si një alternativë ndaj kufjeve të tyre të zakonshme sportive do të jenë në gjendje të gjejnë në këto Jaybird Run pikërisht atë që po kërkonin.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.