Jetpack Joyride 2 vjen në Apple Arcade më 19 gusht

Jetpack Joyride 2

Apple Arcade vazhdon me frymëmarrje të freskët. Ardhja e lojëra të reja dhe të njohura duket se i ndalon debaklin në popullaritetin e shërbimit të lojërave me abonim të Apple. Megjithatë, duket se shërbimi nuk po shënon shumë sukses dhe shumë përdorues nuk planifikojnë të paguajnë abonimin prej 4,99 euro në muaj. Jetpack Joyride 2 është loja e re që do të mbërrijë në Apple Arcade më 19 gusht. Një lojë, pjesa e parë e së cilës arriti një popullaritet të gjerë me lëshimin e saj në 2011.

Porositni paraprakisht Jetpack Joyride 2 për mbërritjen e Apple Arcade

Barry kthehet në një aventurë të furishme. Në këtë rast, do të keni pajisje dhe armë të reja për të luftuar kundër armiqve të rinj dhe do të kaloni nëpër laborator për të ndaluar eksperimentet e shkencëtarëve para se të jetë tepër vonë. Aventura e evoluar e Jetpack Joyride me grafika të reja HD, animacione të reja, mekanikë të rinj dhe një mënyrë të re për të luajtur.

Gjysmë tullë është kompania që ka qenë përgjegjëse për zhvillimin e Jetpack Joyride 2, titulli i ri që do të mbërrijë në Apple Arcade më 19 gusht. Kjo lojë kishte tashmë një botim të parë, i cili është ende i disponueshëm në App Store, me popullaritet të gjerë në mesin e përdoruesve. Kjo është arsyeja pse 11 vjet më vonë, ata kanë vendosur të ri-lëshojnë lojën me një gjeneratë të dytë që synon vetëm abonentët e Apple Arcade.

Apple Arcade

Lojra
Artikulli i lidhur:
Të paktën 15 lojëra Apple Arcade nuk do të luhen më

Në këtë pjesë të re, Barry, protagonisti i lojës, do të ketë nivele të reja, elementë dhe armë të reja për t'u përpjekur të përparojë nëpër nivele me ekranin e pafund që përfaqëson një laborator. Loja prezanton animacione të reja, grafikë të përmirësuar dhe, mbi të gjitha, nivele dhe mënyra të reja të lojës për të tërhequr përdoruesin nga minuta e parë.

Mos harroni se për të luajtur Jetpack Joyride 2 është e nevojshme keni një abonim Apple Arcade dhe ka dy opsione për këtë. Një opsion i parë është blerja e abonimit prej 4,99 euro në muaj vetëm për këtë shërbim. Opsioni i dytë është të blini një paketë abonimi Apple një i cili do të prezantojë abonimin Apple Arcade së bashku me shërbime të tjera nga molla e madhe.

Jetpack Joyride 2 (Lidhja e AppStore)
Jetpack Joyride 2

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.