Jolteon, Vaporeon apo Flareon? Ne ju tregojmë se si t'i merrni në Pokémon Go

jolteon-vaporeon-pokemon-go

Këtë të shtunë në mëngjes duam t'ju argëtojmë me një tjetër turk për Pokémon Go. Nëse së fundmi ju kemi thënë se si të merrni Pikachu si Pokemon fillestar në lojë, sot ne duam t'ju tregojmë se si të merrni me lehtësi Jolteon, Vaporeon ose Flareon, atë që preferojmë. Një tjetër nga shumë tutoriale të vegjël për Pokémon Go që do t'ju sjellim, sepse në iPhone News ne gjithmonë duam të jemi të azhurnuar për sa i përket aplikacioneve iOS, dhe është vera e Pokemonëve. Ejani dhe ne do t'ju tregojmë sa e lehtë është të zgjidhni Jolteon, Vaporeon ose Flareon në Pokémon Go.

Enoughshtë e mjaftueshme për të modifikuar saktë emrin e një Evee të kapur që të jetë në gjendje ta zhvillojë atë në figurën e dëshiruar Pokemon që duam. Rightshtë e drejtë, së pari do të kapim mjaft Eevees për të evoluar (do të na duhen ëmbëlsirat Evee për të evoluar Pokemonët). Pasi të kemi mjaft, ne zgjedhim Pokemon që do të evoluojmë, dhe ne do të ndryshojmë emrin, për këtë ne hyjmë në Pokemon tonë, dhe kur të hapim skedarin e tij do të shfaqet një laps pranë emrit, thjesht duhet të shtypim ajo Ne ju tregojmë se cilët janë emrat që duhet t’u jepni në varësi të evolucionit që duam:

 • Sparky - Jolteon
 • Pyro - Flareon
 • Rainer - Vaporeon

Dhe ju do të thoni pse? Epo, si një adhurues i mirë i Pokemonit, këta emra duhet të tingëllojnë si ju. Në manga dhe seri, ne gjejmë tre vëllezër binjakë që zotërojnë evolucionet e ndryshme të Evee, emrat e tyre ... nuk mund të ishin të tjerë përveç Sparky, Pyro dhe Rainer. Pra, nëse e ndryshojmë emrin në Evee në emrat e specifikuar, do të marrim evolucionin që duam prej tij. Nuk mund të jetë më e lehtë, dhe si në rastin tjetër, ne falënderojmë LuzuGames, Kanali i lojërave video të Luzu, një YouTube spanjoll, i cili na e ka shpjeguar këtë anekdotë fantastike. Tani, për të gjuajtur Eevees se nesër është vonë djema.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Louis V dijo

  Ju nuk keni komentuar që ndryshimi i emrit për të detyruar një evolucion specifik është vetëm 100% i sigurt herën e parë që e detyroni atë evolucion, prej atëherë e tutje nëse procesi përsëritet, rezultati është plotësisht i rastësishëm.