Jetpack klasik Joyride do të ketë një version të veçantë për Apple Arcade

Jetpack Joyride

Nëse keni qenë në ekosistemin celular të Apple për shumë vite, ka shumë mundësi që të njihni dy nga lojërat më të vjetra në dispozicion për iOS: Fruta Ninja y Jetpack Joyride nga zhvilluesit Halfbrick Studios. Ndërsa Fruit Ninja ka qenë për një kohë të gjatë në Apple Arcade, klasikja tjetër nga ky zhvillues, Jetpack Joyride, ende nuk ishte në dispozicion për momentin.

Apple ka njoftuar përmes llogarisë Apple Arcade Twitter, se Jetpack klasik Joyride, Do të jetë gjithashtu në dispozicion përmes Apple Arcade në një version Plus, padyshim pa reklama ose blerje brenda aplikacionit, ashtu si Fruit Ninja +.

Jetpack Joyride u lëshua për herë të parë për pajisjet iOS në 2011, duke u bërë shumë popullore, duke i shtyrë zhvilluesit që ta sjellin atë edhe në platforma të tjera. Ky titull është një vrapues i pafund në të cilin lojtari fluturojnë në një jetpack brenda një laboratori duke shmangur të gjitha llojet e pengesave.

Edhe pse loja do të vazhdojë të jetë në dispozicion në App Store Me një numër të madh blerjesh brenda aplikacionit, nëse jeni abonentë të Apple Arcade, mund të shkarkoni Jetpack Joyride + me gjithë përmbajtjen e zhbllokuar dhe t’i përkushtoheni vetëm shijimit të këtij titulli.

Në përshkrimin e këtij titulli të ri, Jetpack Joyride +, mund të lexojmë:

Bëhuni gati së bashku me Barry Steakfries me nxitës dhe kostume të mrekullueshme për një udhëtim të egër në këtë lojë të pafund vrapimi për të parë nëse mund ta arrini në fund të laboratorit.

Shtytës me plumb! Dragons Gjigandë të Sahatit! Zogj që gjuajnë para! Më lër të hyj në këtë çmenduri të lojërave të fatit!

Nëse doni të jeni një nga të parët në shijoni këtë version pa blerje në lojë Kur të nisë për Apple Arcade, ju mund të vizitoni lidhjen e mëposhtme dhe të klikoni Më Njofto. Në këtë mënyrë, sa më shpejt që të jetë në dispozicion në këtë platformë, ju do të merrni një njoftim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.