Aktorja Julia Roberts yll i serialit "Gjëja e fundit që më tha" në Apple TV +

Julia Roberts

Mund të themi se ishte i vetmi që mungonte për të arritur shërbimin Apple TV + dhe kjo është sipas një publikimi në Shumëllojshmëri aktorja e famshme do të ketë serialin e saj në shërbimin Apple. Në këtë rast, Roberts do të luajë rolin kryesor dhe gjithashtu do të prodhojë serialin me titull Gjëja e fundit që më tha së bashku me Reese Witherspoon.

Seriali i ri bazohet në romanin e Laura Dave, i cili do të dalë në treg vitin e ardhshëm 2021, por episodi i parë i këtij seriali të ri në shërbimin e Apple do të arrijë pak më vonë, megjithëse nuk priten data zyrtare. deri në fund të shtatorit ose tetorit 2021. 

Përveç Roberts dhe Witherspoon, seriali do të prodhohet së bashku me Lauren Neustadter, Yeres Gill dhe Lisa Gillan. Në këtë rast ekziston një marrëdhënie e drejtpërdrejtë me një seri mitike në Apple TV + dhe kjo nuk është askush tjetër përveç The Morning Show. Po, Hello Sunshine, është kompania e Reese Witherspoon dhe përgjegjëse për prodhimin e kësaj serie. Në këtë rast, ata blenë të drejtat për produktin seri bazuar në librin e Laura Dave, siç diskutuam më lart dhe kjo do të dalë në maj të vitit të ardhshëm.

Nga ana e saj, Julia Roberts, fillon një seri Apple pas kalimit të saj të suksesshëm nëpër seri Ardhja në shtëpi e Amazon Tani shpresohet që ky projekt i ri mund t'i japë asaj një tjetër hov në karrierën e saj të gjatë dhe të shkëlqyer të aktrimit. Seriali i ri duket shumë i mirë dhe Roberts merr rolin e Hannah Hall (Julia Roberts) e cila dëshiron të zbulojë vendndodhjen e burrit të saj Owen Michaels, i cili ajo u zhduk duke lënë një shënim në të cilin mund të lexohej fjala "mbroje atë".


Ju intereson:
Si të shikoni kanale televizive në Apple TV tuaj me IPTV
Na ndiqni në Google News

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.