Juuk Vitero, rripi më agresiv për Apple Watch

Nëse keni menduar se keni pasur gjithçka tashmë të parë për Apple Watch në lidhje me rripat, keni gabuar shumë, sepse megjithëse numërohen në gishtat e njërës dorë, ekziston jetë përtej rripave të Apple dhe dizenjot e tyre që të gjithë i imitojnë. Ndër ata që ata rrezikojnë të krijojnë diçka ndryshe për orën Apple por me të njëjtën cilësi është Juuk, një nga markat tona të preferuara kur bëhet fjalë për rripat e Apple Watch dhe përsëri provon pse.

Juuk Vitero është emri i këtij koleksioni të ri të rripave të aluminit për Apple Watch, i cili Frymëzuar nga makinat garuese, ajo na sjell gjashtë modele rripash me ngjyra të ndryshme, secili më sportiv dhe agresiv.. Ka për të gjitha shijet dhe ngjyrat, dhe ne i tregojmë ato më poshtë.

Shiritat Juuk Vitero janë bërë nga alumini i Serisë 6000 i cili u jep atyre lehtësi të madhe, si dhe rezistencë. Procesi i tij i dyfishtë i adonizimit, një për secilën nga ngjyrat, lejon që rripi të mbetet si dita e parë me kalimin e kohës, përveç arritjes së ngjyrave që janë praktikisht identike me ato të aluminit tuaj Apple Watch.

Ky koleksion i ri i çerdheve Juuk do të jetë i disponueshëm deri në fund të Tetorit, por Ato tashmë mund të rezervohen me një zbritje prej 15% nëse e bëni para fundit të shtatorit dhe 10% para fundit të tetorit. Çmimi i tij pas kësaj do të jetë 149 dollarë. Pasi të jetë dërguar dërgesa e parë, do të duhet të prisni deri në vitin 2018 për të marrë rripin tuaj. Siç mund ta shihni, dizenjot janë spektakolare dhe cilësia e rripave është pa dyshim, një përdorues i bindur për to ju tregon nga Apple Watch origjinal siç mund ta shihni në vlerësimet që kam botuar në blog në lidhje me modelin Revo dhe modelin dritë. Ju keni të gjithë informacionin dhe mundësinë e rezervimit të këtij rripi të ri në faqen e internetit të Juuk nga kjo lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Diego Navarro dijo

  Faleminderit që na njoftuat për këtë rrip, dizajni është mahnitës. Tani shkova te faqja nga lidhja që ata publikojnë, por nuk tregon ndonjë zbritje. A mund ta verifikoni atë informacion?

  falënderim

  1.    Luis Padilla dijo

   Nëse futni rripin për të blerë do të shihni kodin që duhet të përfshini për zbritjen