Mophie lançon këllëqe modulare për iPhone 7 me portofol dhe bateri

Këllëf Modular Mophie për iPhone 7 Mophie është një nga prodhuesit më të famshëm të rasteve për të gjitha llojet e pajisjeve mobile. Rastet më të fundit që ka nisur janë për iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus dhe do të na lejojnë të bashkojmë pajisje të ndryshme në smartphone-in tonë falë një mbrapa magnetike. Vija është emëruar Mbaj Forcën dhe, sipas bashkëthemeluesit të Mophie, ato janë "kopertina proaktive dhe me stil" që do të na lejojnë gjithashtu rritet autonomia e pajisjes ose mbani kartat tona të kreditit me iPhone 7.

Siç mund ta shihni në videon promovuese, hapi i parë për të porositur një Hold Force është të zgjedhim nëse duam opsionin 4.7 ose 5.5 inç. Në këtë hap do të zgjedhim gjithashtu një nga 9 ngjyrat e disponueshme për secilin aksesor. Në të dy rastet, mbulesat Ato kanë çmim prej 39.95 € (39.95 dollarë) Pasi të jenë zgjedhur madhësia dhe ngjyra, ne do të vazhdojmë në hapin e dytë.

Hold Force, kasë modulare e Mophie për iPhone 7

Në hapin e dytë do të duhet të zgjedhim cilin aksesor duam të shtojmë në kopertinën tonë midis atyre që janë aktualisht të disponueshëm:

  • La Mbaje Portofolin e Forcës Isshtë i disponueshëm vetëm për iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus dhe do të na lejojë të kursejmë dy karta për një çmim prej 19.95 € (19.95 dollarë).
  • La Mbaje Forcën Folio Isshtë një rast i llojit portofol që ju lejon të ruani karta, para dhe që gjithashtu mbulon pjesën e përparme. Isshtë gjithashtu i disponueshëm vetëm për iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus për një çmim prej 19.95 € (19.95 dollarë).
  • La Mbaj forcën Powerstation Plus Mini Isshtë një bateri e jashtme që mund të sigurojë 12 orë autonomi shtesë mesatarisht falë 4.000 mAh të saj. Ky aksesor mund të përdoret ose për të rritur autonominë e iPhone ose për ta rimbushur atë pasi të mbarojë bateria. Isshtë në dispozicion për iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus për një çmim prej 59.95 € (59.95 dollarë).

Personalisht, nuk gjej kopertinat më të bukura në treg, por të qenit mbulesa modulare Ne mund të zgjedhim kur të vendosim aksesorin që e bën pajisjen të shëmtuar dhe kur ta heqim atë. A jeni i interesuar për ndonjë nga 3 opsionet që Mophie aktualisht po propozon me Forcën e Mbajtjes së saj?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.