Vica Designs këllëfë iPhone, më rezistent dhe me brendësi tape

Vica Design Rastet

Po mund të tingëllojë e çuditshme por Vica Designs mendoi të përdorë materiale të tilla si tape për ambientet e brendshme të kopertinave të tyre dhe duket se po funksionon në mënyrë perfekte. Për të gjithë ata që nuk dinë ose nuk dinë për ekzistencën e kësaj firme të quajtur Vica Designs, mund të fillojmë duke thënë se është një kompani e lindur në vendin tonë me seli në Cuenca. Kjo kompani prodhon të gjitha llojet e aksesorëve për pajisjet Apple, nga iPhone te iPad dhe madje edhe Mac.

Aktualisht kemi një numër të madh të rasteve dhe rasteve dhe ajo që ata bëjnë në Vica është e ndryshme nga pjesa tjetër. Kjo seri mbulesash përdorin materiale të ndryshme për prodhimin e tyre dhe në këtë rast mund të nxjerrim në pah pjesa e brendshme që është e mbuluar me tapë për të siguruar siguri ndaj rrëzimeve falë thithjes së saj të fuqishme të goditjeve dhe pjesës së jashtme në të cilën gjejmë materiale të tilla si druri dhe pllaka. Në këtë rast ne kemi modele të ndryshme dhe kemi qenë në gjendje të provojmë japonezët dhe elitat.

Vica Designs, ka në katalogun e produkteve të saj një grusht të mirë ngjyrash, modelesh, materialesh me të cilat mund të "veshim" të gjitha pajisjet tona Apple. Projektimi dhe prodhimi është punuar me dorë dhe Ato bëhen me dorë në Cuenca. Mbrojtja është e rëndësishme dhe Vica gjithashtu përqendrohet në mbrojtjen, si dhe dhënien e një prekje ekskluzive të mbulesave tona me materiale të qëndrueshme.

Vica Design Rastet

Një dizajn unik për kutinë tuaj iPhone

Ne nuk do të shohim dizajne të ngjashme në raste të tjera, Vica është unike në këtë kuptim dhe gjithashtu Rastet që janë bërë nga TPU mbrojnë modelin tonë iPhone nga më aktuali deri tek më veterani siç është iPhone 6 ose 6S. Katalogu i rasteve për iPhone dhe pajisjet e tjera të Apple është kaq i madh ju do të gjeni atë që po kërkoni në faqen e tyre të internetit.

Druri nga jashtë, pllaka dhe përfundimet e këtyre rasteve nga brenda me tapë si protagonist janë virtytet dhe standardet e tij kryesore në një treg të ngopur me këllëfë iPhone. Mund të themi se këto janë me të vërtetë produkte ekskluzive, me dizajne unike që gjithashtu mbrojnë me të vërtetë iPhone-in tonë. Po është e vërtetë që në përfundimet e propozojave pesha luan kundër nesh, por është vërtet propozim që ne kemi ngulitur në këtë çështje.

Vica Design Rastet

20% zbritje për këto ditë dimri

Për këto ditë, faqja Vica Designs shton 20% zbritje në çmimin përfundimtar për klientët që duan të blejnë një nga kopertinat e saj. Për të shijuar këtë zbritje mund të përdorim promo kod # zbritje20 Për më tepër, për porositë mbi 40 euro, dërgesat janë plotësisht falas. Një promovim që nuk mund ta humbasim.

Çmimet në këto mbulesa mund të duken më të shtrenjta se sa janë në të vërtetë për faktin se ato bëhen me dorë dhe me materiale 100%. të rinovueshme dhe të riciklueshme. Nga ana tjetër, Vica Designs ofron mundësinë e personalizimit të këtyre aksesorëve në faqen e tyre të internetit, kështu që ne mund të kërkojmë dizenjot tona në mënyrë që ata t'i zbatojnë ato në kopertinat dhe aksesorët e tjerë në katalogun e tyre.

Mendimi i redaktorit

Vica Design Rastet
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 5 yje
21
 • 100%

 • Dizajn
  Redaktori: 95%
 • Rezistenca e rënies
  Redaktori: 95%
 • Përfundon
  Redaktori: 95%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 95%

rekuizitë

 • Projektimi dhe materialet e prodhimit të qëndrueshëm
 • Cilësia e mbulesave
 • Çmime të rregulluara vërtet

Contras

 • Pesha shtesë në të cilën ata shtojnë propozoj

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.