Kështu duken ngjyrat e iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro të ri

Ngjyrat e iPhone 12 të ri

L rezervimet IPhone 12 dhe iPhone 12 Pro filluan të Premten e kaluar dhe dërgesat do të fillojnë të arrijnë tek marrësit e tyre këtë të Premte, 23 Tetor. Sidoqoftë, media dhe disa përdorues të favorizuar tashmë kanë marrë pajisjet e tyre dhe ne mund të hedhim një vështrim nga afër të lajmeve të këtyre produkteve të reja. Për më tepër, ne mund të shohim në detaje të plota se si janë ngjyrat e reja të iPhone 12 dhe përfundimet e ndryshme të iPhone 12 Pro me blu të ri paqësor dhe përfundimet e tij në grafit, ar dhe argjend. Le të hedhim një vështrim në fotografitë e këtyre produkteve të reja.

Ky është iPhone 12 Pro i ri me ngjyrë blu paqësore dhe iPhone 12 me ngjyrë blu

Suksesi i iPhone 12 Pro të Paqësorit blu, pasardhës i gjelbër së mesnatës

Aktualisht ata po rezervojnë iPhone 12 dhe 12 Pro që nga kjo e Premte ato dalin në shitje zyrtarisht. Kjo do të jetë dita që përdoruesit që e kanë rezervuar në kohë e marrin atë në shtëpi dhe mund të fillojnë të ngatërrohen me ta. Mos harroni se iPhone 12 është në dispozicion në disa ngjyra: e bardhë, e zezë, blu, jeshile dhe e kuqe brenda (PRODUKTI) KUQ. Megjithatë, versioni pro Ka katër përfundime të ndryshme: grafit, argjend, ar dhe bluja e re e paqes. Ky i fundit zëvendëson jeshilen e mesnatës së iPhone 11 Pro që u pëlqye aq shumë vitin e kaluar.

Artikulli i lidhur:
IPhone 12 Pro rrisin memorjen e tyre RAM deri në 6 GB

Produktet ndryshojnë nga shikimi i tyre në video në shikimi i tyre drejtpërdrejt. Prandaj rëndësia e pritjes për disa ditë për të parë zhbllokimin e parë dhe rishikimet e disa mediave për të kontrolluar përfundimet e ndryshme drejtpërdrejt. njësitë e para kanë filluar të mbërrijnë dhe tashmë po shohim zhbllokimet e para në rrjetet sociale. Isshtë rasti i këtyre imazheve të Twitter ku mund të shohim ngjyrat e ndryshme të iPhone 12. Përfundimi është shumë më i ndritshëm për shkak të xhamit që po mbulon pjesën e pasme të terminalit.

Ky është iPhone 12 i ri në blu

Në gamën Pro shohim një detaj të blu dhe grafit paqësor shumë e ngjashme me hapësirën gri të produkteve të tjera. Mbarimi është i ndryshëm dhe shfaqet si më i paketuar. Analizimi i rrjeteve sociale me fotografi të këtyre produkteve dhe video live janë thelbësore. Me objektivin e përcaktimit se cila ngjyrë është e preferuara jonë për të qenë të qartë në lidhje me modelin tonë të preferuar iPhone 12.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.