Kështu që ju mund të shikoni përsëri ngjarjen e prezantimit të iPhone 13

Kalimi i Kalifornisë

Dje në orën 19:XNUMX (koha spanjolle) prezantimi kryesor i gamës së re të iPhone, një ngjarje ku u prezantua edhe Apple Watch Series 7, rinovimi i shumëpritur i iPad mini dhe iPad i ri. Nëse nuk keni pasur mundësi ta shihni prezantimin drejtpërdrejt, Apple na ofron mundësinë për ta shijuar atë përmes dy metodave.

Nga njëra anë, ne mundemi hyni në faqen kryesore të AppleMe Në faqen kryesore ekziston një lidhje që na lejon të hyjmë në ngjarje. Por, nëse nuk mund t'i shihni të gjitha menjëherë, është më mirë të shkoni në YouTube, ku është gjithashtu në dispozicion, dhe që na lejon të rifillojmë shikimin aty ku e lamë.

Nëse nuk kontrolloni shumë në anglisht, nga YouTube mundeniShtoni titra në spanjisht në mënyrë që të mos humbasë asnjë moment të ngjarjes. Përveç kësaj, në detajet e videos, ne kemi shkurtore në pjesët e videos ku janë paraqitur të gjitha pajisjet dhe produktet:

 • Prezantimi i iPad fillon në minutën 5.
 • IPad mini u prezantua në minutën e 11 -të.
 • 10 minuta më vonë, Apple Watch Series 7 doli në skenë.
 • Apple Fitness + njoftoi fillimin e tij në më shumë vende në minutën e 30 -të.
 • Në minutën 37 u prezantua iPhone 13.
 • 20 minuta më vonë u prezantua iPhone 13 Pro.

Në detajet e kësaj video, a lidhje direkte me Apple Music të të gjitha këngëve që tingëllonte gjatë ngjarjes, një pjesë për të cilën Apple tenton të kujdeset veçanërisht në çdo ngjarje.

Sipas disa thashethemeve, për tetorin Apple planifikon të bëjë një prezantim tjetër, një prezantim që do të fokusohej në prezantimin e gamës së re të Mac, një gamë që do të menaxhohet nga Procesori i gjeneratës së dytë M1 që kompania me bazë në Cupertino zbuloi vitin e kaluar dhe gjendet gjithashtu brenda iPad Pro 2021.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.