Ky mund të jetë iPhone 7 i ri me ngjyrë të zezë

iPhone-7-zi

Më 7 shtator, do të zbulohet një nga sekretet më të ruajtura të vitit: iPhone 7. Thashethemet për këtë smartphone të ri Apple praktikisht na kanë zbuluar gjithçka, madje ka nga ata që rrezikojnë të detajojnë specifikimet e brendshme të pajisjes, dhe dhe nëse nuk do të mjaftonte kjo, tani po marrim imazhe se si mund të duken ngjyrat e reja "hapësira e zezë" dhe "e zeza me shkëlqim". Dy përfundime të reja për iPhone 7 dhe 7 Plus që mund të ndihmojnë shumë prej atyre që kanë dyshime nëse do të vlejë ndryshimi i smartphone-it të ri, në fund të vendosin për rinovimin e tij, sepse ato janë spektakolare. Më poshtë ju tregojmë më shumë imazhe.

iPhone-7-zi-2

Imazhet na vijnë nga Applearab.com dhe megjithëse ato padyshim nuk janë modele të vërteta, por dizajne kompjuterike, niveli i detajeve që ndjekin të gjitha thashethemet që kanë ndodhur deri më sot është i shkëlqyeshëm, kështu që mund të kalojë në mënyrë perfekte përmes modeleve përfundimtare që Apple do të na paraqesë këtë të Mërkurë, 7 Shtator. Dy ngjyra të reja të zeza, një mat më shumë i ngjashëm me përfundimet aktuale, por më i errët se hapësira aktuale gri, dhe një e zezë me shkëlqim (ose e zeza në piano) që megjithëse do të jetë e nevojshme të shohim se si i reziston gjurmëve të gishtërinjve tanë, duhet të pranojmë se dashurohet me shikim të parë.

iPhone-7-zi-1

Për të hedhur një vështrim në specifikimet e tjera që mund të ketë ky iPhone 7 i ri, unë ju rekomandoj të lexoni në artikullin që kolegu ynë Miguel publikoi herët në pasdite (lidhje), ku lista e specifikimeve është aq shteruese saqë jepen edhe detajet e procesorit që do të përfshihet. Vetëm katër ditë para ngjarjes së Apple, të cilën natyrisht mund ta ndiqni drejtpërdrejt në blogun tonë dhe në rrjetet socialeDuket se pak janë detajet që duhet të zbulojmë në lidhje me iPhone-in e ri.

iPhone-7-zi-3

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

7 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   siluks dijo

  Një artikull tjetër në mënyrë që të zbulojmë se do të ndiqni datën 7, Luis, a jeni i vetëdijshëm se po gënjeni lexuesit tuaj? Mos thoni që dizajni mund të jetë në mënyrë të përsosur në këtë mënyrë sepse fundi nuk është filtruar, vetëm ngjyra të reja dhe ju nuk i besoni kësaj.
  Supozohet se është bërë prej alumini, këto imazhe duket se tregojnë një iPhone xhami, sepse ky është përfundimi që ata kanë dhënë në programin me të cilin e kanë bërë këtë pasqyrim sepse mos prisni që ato të jenë fotografi të vërteta, materiali nëse nuk është gotë, nuk ekziston.

  Në çdo rast, ai imazh është një përzierje e thashethemeve të iPhone 7 dhe iPhone të vitit 2017, në fund, lini klikimin dhe ndiej një vlerësim për lexuesit tuaj! Pershendetje

  1.    Louis Padilla dijo

   Mashtrimi i lexuesve? Më duket se bilia nuk ju ka lejuar të kuptoni artikullin, sepse unë e kam bërë të qartë se është një model i bërë nga kompjuteri. Unë vetëm kam thënë që "ata mund të jenë në mënyrë perfekte të vërtetë", duke përzier në njërën anë dëshirën që ata të jenë reale sepse më pëlqen shumë dizajni, dhe nga ana tjetër fakti që modeli është besnik i rrjedhjeve që kanë qenë të lëshuar deri më tani. Ndoshta duhet të korrigjoni të gjithë analistët dhe ekspertët që kanë thënë se do të ketë një iPhone "të zezë me shkëlqim", domethënë "të zezë me shkëlqim". Synimi im me artikullin është thjesht që lexuesit të shohin këto imazhe që unë i kam dashur dhe besoj se askush nuk duhet të ndihet i mashtruar, të paktën dikush që e ka lexuar artikullin.

   Nga rruga, unë i vlerësoj lexuesit tanë, të paktën ata që vërtet na lexojnë me kënaqësi, ju nuk keni pse të vini duke dhënë mësime. Pershendetje

  2.    Louis Padilla dijo

   8shtë XNUMX shtator, iPhone është zbuluar dhe unë mendoj se Black Glossy nuk ndryshon shumë nga ajo që shfaqet në foto ... Kush gënjen? Kush nuk i vlerëson lexuesit? gjithsesi

 2.   fajzulin dijo

  çfarë komentesh budallaqe janë këtu.

 3.   Edu dijo

  E njëjta gjë ndodhi me iPhone 6 dhe 6S, fundi i rrjedhur dhe shumë thanë, mos këndoni fitore, nuk është ende zyrtare, them se nëse është zyrtare, thashethemet dhe rrjedhjet gjithmonë përfundojnë të jenë reale, një model pothuajse identik me iPhone 6 / 6s por pa dyshim me një ngjyrë të zezë si ajo e treguar në artikull, ose blu ju bëjnë të shihni një telefon tjetër dhe shumë të këndshëm për tu parë, shpresoj të jetë një tip i zi HTC 10 që fundi është luksoz megjithëse pak më i errët dhe mat gjithashtu do të dukej shumë mirë

 4.   Jotaçe dijo

  Mos prek topat e Luis, ai është modeli i ndyrë i telefonit dhe të gjithë me mend kanë mend që prej meje 1. andshtë dhe ki frikë nëse nuk të pëlqen faqja e një ariu tjetër, por në këtë pikë nëse mendon se janë duke ju mashtruar është se jeni shumë i thjeshtë.

 5.   Jotaçe dijo

  Mos prekni topat e Luis, ai është modeli i ndyrë i telefonit dhe të gjithë me mend të përbashkët e kanë njohur atë për rreth 1 muaj e gjysmë, nëse nuk ju pëlqen faqja për diçka tjetër, por në këtë pikë nëse mendoni se janë duke ju mashtruar është se jeni shumë i thjeshtë.