Këto janë kutitë e reja OtterBox për iPhone 11

Djemtë në OtterBox janë bashkuar me PopSockets për të nisur një gamë të re të rasteve për iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max të quajtur Figura + Rasti Pop Seires, një gamë me ngjyra të ndritshme që përfshijnë një kapje në kapjen e pasme, një kapje që ne mund ta heqim ose ta zëvendësojmë me një kapje tjetër që PopSockets na vë në dispozicion.

Këto kaseta të reja ofrojnë një prekje të butë dhe janë bërë nga TPU, një material që thith goditjet pa i transferuar ato në pajisje. Në kapjen e pasme është e tërhequr, është ideale jo vetëm për mbaje telefonin por edhe për ta vendosur atë horizontalisht për të parë video.

Për më tepër, është i pajtueshëm me karikimin pa tel të iPhone, ideal për të gjithë ata përdorues që kanë shpërndarë kabllo për të karikuar pajisjet që janë në përputhje me teknologjinë Qi. Ky i ri është i disponueshëm në katër ngjyra: rozë, portokalli, blu dhe e zezë.

Nëse po kërkoni një rast me cilësi të pakënaqur për iPhone tuaj të ri 11, tani mund ta merrni atë në dyqanin fizik të Apple dhe në internet për 59,95 euro (i njëjti çmim për të tre modelet e iPhone 11). Ky lloj këllëfi është ideal për të mbajtur iPhone me një dorë për të shkruar mesazhe, për të marrë fotografi, për të regjistruar video ... pa rrezikuar integritetin e pajisjes sonë.

Ndërsa mbulesat për iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max kanë disponueshmëri të menjëhershme Dhe ne mund t'i kemi të nesërmen në shtëpinë tonë, rasti për iPhone 11 në rozë dhe portokalli nuk do të mbërrijë deri vitin e ardhshëm, posaçërisht deri më 9 janar. Nëse zgjedhim ngjyrat e zeza dhe blu, të nesërmen do t'i marrim.


Na ndiqni në Google News

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.