Këto vinyl do ta bëjnë iPhone tuaj të duket si një Shënim 7 i shpërthyer

iphone-7-note-7

Ju tashmë keni iPhone tuaj të ri 7, tani është koha të vendosni një mbulesë për të mos lejuar që ajo të pësojë aksidentin e çuditshëm. Një botë, ajo e Mbulesa që variojnë nga strehime të mëdha kundër goditjes, deri te vinilet dekorative që do të mbrojë iPhone tuaj nga çdo dëmtim fizik.

Dhe ndërsa Halloween po afron, festa e të vdekurve Yankee, çfarë më mirë se veshi pajisjet e tua për këtë rast. Dhe është që nëse marrim parasysh të gjithë zhurmën që është ngritur me Samsung Galaxy Note 7, do të pajtohesh me mua që bartja e një pajisje si kjo sot është shumë e frikshme, në fakt është e ndaluar t'i marrësh ato në një aeroplan ... Dhe çfarë mendoni bëj shikoni në iPhone tuaj si një Galaxy Note 7? Epo, me këto vinyl mund ta bësh ...

Shumë fanatik gjithçka po, vendosni një vinil në tonë iPhone të duket sikur ka shpërthyer (fjalë për fjalë) si një Samsung Galaxy Note 7Eja, do të zbresësh në rrugë duke folur në iPhone dhe njerëzit do të çuditen kur të shohin gjendjen e tij.

Këto janë karakteristikat prej të cilave djemtë nga UNIQFIND na tregojnë në faqen e tyre të internetit:

 • Projektuar posaçërisht për iPhone: lëkurat tona janë të dizajnuara në mënyrë perfekte për iPhone, ato madje tregojnë logon e Apple pa probleme
 • Shtypje profesionale - printerët tanë prodhojnë vinile të shtypura me cilësi të plotë
 • Dizajn Precision - Vinilet tona priten me lazer për tu siguruar që do të përputhen me përmasat perfekte të iPhone
 • Cilësi e shkëlqyeshme - teknologjia 3M Controltac e bën të lehtë aplikimin e vinileve dhe heqjen e tyre pa mbetje

A ju ka bindur? e vërteta është se nëse doni të "mbroni" iPhone tuaj në një mënyrë të veçantë, këto vinyl janë pa dyshim, ju mund t'i merrni ato për të $ 24.99 nga Uebfaqja zyrtare e UNIQFIND, ose për 34.99 dollarë nëse doni edhe një mbulesë të fortë transparente, nuk e dini kurrë nëse mund të shpërthejë përsëri dhe kështu do të jeni më të sigurt ... Vinili perfekt për çdo fanatizëm hajde ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   hektarë dijo

  niveli i gazetarisë së këtij blogu më lë të hutuar

 2.   Jorge Castillo-Girón dijo

  Nuk e di pse do të doja që telefoni im të dukej si një Samsung i shfrytëzuar hahaha por interesant atë që mund të gjejë.