Dhe për të kompletuar paketën, këtu kemi një rast iPhone 7 të zi

iPhone 7 i zi, koncept

Koncepti i zi i iPhone 7

Kohët e fundit, shkalla me të cilën shfaqen "rrjedhjet" është rritur shumë. Dje u shfaq fotografitë e pllakave amë të iPhone 7 menjëherë pasi shkroi Mark Gurman nje artikull në të cilën ai konfirmoi pothuajse të gjitha thashethemet për të iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus. Një ditë më parë tashmë ishte botuar një imazh në të cilën mund të shihnim tabaka krejt të zeza për kartën SIM.

Unë isha duke komentuar ritmin e rrjedhjeve, sepse kohët e fundit gjithashtu ka dalë një kufomë iPhone 7, diçka që nuk do të kishte ndonjë gjë të veçantë nëse nuk do të ishte ngjyra e tij. Siç mund ta shihni në imazhin vijues, zorrë është bërë nga një ngjyra praktikisht e zezë, gjë që do të konfirmonte thashethemet se iPhone 7 do të jetë në dispozicion në të zezë dhe jo në të njëjtën hapësirë ​​gri që na ka shoqëruar në iPhone 5s, iPhone 6 dhe iPhone 6s.

IPhone 7 do të jetë në të zezë ... apo blu?

Këllëf i zi iPhone 7

Imazhi i mësipërm u shfaq kohët e fundit në Weibo, Twitter kinez, dhe nuk ishte pa polemikë. Polemika nuk ishte nëse imazhi është i vërtetë apo i rremë, një dyshim që është gjithmonë atje dhe për të cilin ne gjithmonë duhet të qëndrojmë skeptikë, nëse jo sepse në botën e rrjedhjeve, si në gjithçka, ka njerëz që vjedhin përmbajtjen dhe autorësinë jepet, diçka që OnLeaks ka qenë përgjegjëse për shpërndarjen në këtë dhe raste të tjera.

Duke e lënë të qartë këtë, unë do të doja të komentoja diçka që më godet: kur kasti ndriçohet me një dritë të fuqishme, siç është blici që ata përdorën kur morën fotografinë, mund të shohim se ngjyra e saj Duket më shumë si një blu shumë e errët. Nëse duhet të jem i sinqertë, mund të jetë një përshtypje e imja e kushtëzuar nga thashethemet se iPhone 7 do të mbërrijë gjithashtu në një ngjyrë blu, të cilën deri më tani e njihnim si Deep Blue.

Në çdo rast, qofshin blu shumë të errët apo të zezë, duket se smartphone-t e ardhshëm Apple 7 do të vijnë në të paktën një hije shumë më të errët.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Pepe dijo

  Do të jetë e mundur, ndoshta ... që nuk është gazetari apo blog. Ato janë supozime, dhe ju keni mërzitur

 2.   Paul dijo

  Ai që shkruan në internet tashmë e ka mohuar atë foto

  https://pbs.twimg.com/media/CpSRx8_WEAAad7V.jpg