Kalendari dhe Kalendari i Readdle shtojnë mbështetje për Microsoft's Exchange

Kalendarë 5 Lexoni

Kur menaxhojmë kalendarin tonë, nëse nuk duam të përdorim aplikacionin vendas, në App Store kemi në dispozicion opsione të ndryshme pagese (Kalendarët 5 dhe Fantastical 2), të cilat ato na ofrojnë tiparet nuk janë të disponueshme në aplikacionin iOS, përkundër faktit se është përmirësuar shumë vitet e fundit.

Në varësi të mënyrës se si e përdorni kalendarin, ju ndoshta keni qenë të detyruar të përdorni këto lloj aplikimesh. Nëse po, dhe akoma po ju mungonte një funksion, Kalendarë dhe Kalendarë 5 nga Readdle Ata kanë marrë një azhurnim të ri në të cilin ofron mbështetje, më në fund, për Microsoft's Exchange.

Kalendarë 5 Lexoni

Deri më tani, nëse do të donim të hynim në kalendarin tonë Exchange, duhet të përdorim aplikacione të tjera, siç është ai vendas iOS, por siç e përmenda më lart, mungesa e funksioneve të këtij aplikacioni me kalimin e kohës ka detyruar përdoruesit më intensivë, te varen nga palët e tjera të treta. Nëse është kështu, nuk do të keni më nevojë të vazhdoni të përdorni Apple Calendars for Exchange dhe Kalendarët / Calendars 5 nga Readdle për pjesën tjetër.

Kalendari Readdle 5 ka çmim në App Store prej 7,99 euro, një çmim më i lartë se ai i ofruar nga rivali i tij më i madh në dyqanin e aplikacioneve iOS: Fantastical 2, çmimi i të cilit është 4,49 euro. Sidoqoftë, ndërsa Calendars 5 na ofron një version si për iPhone ashtu edhe për iPad, Fantastical 2 na ofron versionin për tabletin e Apple në mënyrë të pavarur për 8,99 euro.

Nëse nevojat tona nuk janë aq të larta dhe ne duam të provojmë një aplikacion tjetër përveç atij vendas, Readdle na ofron aplikacionin falas Kalendarët, një aplikacion që integron blerje të ndryshme brenda aplikacioneve për të zhbllokuar funksionet e ndryshme që na ofron dhe që në planin afatgjatë është më i shtrenjtë sesa të zgjedhësh drejtpërdrejt për versionin e plotë, Kalendarë 5.

Kalendaret e Leximit 5 (Lidhja e AppStore)
Kalendarë 5 nga Readdle35,99 €
Kalendarët: Detyrat dhe Axhenda e Mia (Lidhja e AppStore)
Kalendarët: Detyrat dhe Axhenda e Miafalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.