Karikoni të gjitha pajisjet tuaja Apple me këtë karikues të vogël UGREEN 20W

Vera po vjen, shumë prej jush tashmë do të planifikojnë pushime dhe hapësira është shumë e vlefshme në këto detyra. Mirë Me këtë karikues UGREEN 20W mund të karikoni të gjitha pajisjet tuaja për pak hapësirë ​​dhe pak para.

Një karikues që ju lejon të rimbushni të gjitha pajisjet tuaja ia vlen çmimi i tij në ar. Dhe kjo është vetëm ajo që bën ky karikues i vogël UGREEN, i cili me një fuqi 20W dhe protokolli Power Delivery 3.0 do t'ju lejojë të rimbushni iPhone, iPad, AirPods, AirPods Max… shpejt dhe e gjithë kjo duke zënë hapësirën më pak të mundshme. Ky është karikuesi më i vogël që kam provuar ndonjëherë, dhe duke marrë parasysh specifikimet e tij është diçka vërtet befasuese.

Ju vetë mund ta krahasoni këtë karikues UGREEN me karikuesin zyrtar të Apple, të dy me të njëjtat specifikime. Apple është një nga më të voglat që mund të gjeni në treg, pasi që UGREEN është edhe më e vogël. Me përfundimin e tij me shkëlqim të polikarbonatit të bardhë është e përsosur, dhe Me lidhësin USB-C dhe specifikimet e tij, është i pajtueshëm me karikimin e shpejtë të iPhone-it tonë, duke arritur 50% karikim të baterisë në vetëm 30 minuta, për sa kohë që ne përdorim kabllon e nevojshme të pajtueshme, natyrisht. Fuqia e ofruar nga ky karikues është gjithashtu krejtësisht e aftë të rimbushë iPad Pro, pasi është e njëjtë me atë që Apple përfshin në kutinë e saj. Dhe duke qenë Power Delivery 3.0 mund të jemi të qetë nëse e përdorim atë për të rimbushur një pajisje më pak të fuqishme, pasi rregullon fuqinë e karikimit në varësi të pajisjes me të cilën e lidhim, kështu që mund të rimbushim AirPods pa asnjë frikë.

Çmimi i këtij karikuesi UGREEN është i shkëlqyeshëm, sepse për 12,99 € në Amazon (lidhje) mund të kemi qetësinë që kemi të bëjmë me një karikues cilësor, i cili përputhet me të gjitha specifikimet përkatëse të sigurisë. Bleni pothuajse një domosdoshmëri nëse keni nevojë për një karikues shtesë.

Mbushës UGREEN 20W USB-C
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4.5 yje
12,99
 • 80%

 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 90%
 • Përfundon
  Redaktori: 90%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 90%

rekuizitë

 • Madhësi e vogël
 • Dorëzimi i energjisë 20W 3.0
 • E vlefshme për pajisjet tuaja Apple
 • Cilësi të mira të materialeve

Contras

 • Në dispozicion vetëm në të bardhë (për të vënë një pengesë në të)

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.