Karikues i ri UGREEN 65W për të gjitha pajisjet tuaja

Një karikues i vetëm për t'u përdorur me MacBook, iPad Pro, iPhone dhe Apple Watch? Kjo është pikërisht ajo që dëshiron UGREEN dhe gjithashtu me të njëjtën madhësi si çdo ngarkues tjetër konvencional, dhe natyrisht i pajtueshëm me karikimin e shpejtë.

Rimbushja e të gjitha pajisjeve tona ndonjëherë është problem, veçanërisht kur jemi duke udhëtuar ose kur nuk kemi shumë priza. Kjo është arsyeja pse UGREEN bast në një karikues që, Me një gjurmë shumë të vogël, mund të rimbushni deri në katër pajisje njëkohësisht, dhe e gjithë kjo duke përdorur një prizë të vetme në prizë. I pajtueshëm me protokollet më të njohura (përfshirë Power Delivery 3.0 dhe 2.0, Quick Charge 4.0, 3.0 dhe 2.0) dhe një fuqi totale prej 65W dhe një teknologji që e lejon atë të nxehet më pak se modelet e tjera në treg. Në matjet që kompania ka kryer, gjatë rimbushjes së një MacBook Pro 15 ”, temperatura e brendshme nuk kalonte 80º dhe temperatura e jashtme nuk kalonte 50º, kur mesatarja zakonisht është rreth 130 around e temperaturës së brendshme dhe 65º e jashtme.

Dizajni i saj kompakt do të thotë që mund të bartet lehtësisht në çdo çantë ose çantë shpine, dhe mbështet të dy 110V dhe 240V duke iu përshtatur rregullave të Shteteve të Bashkuara dhe Evropës. Shtë më i vogël se karikuesi 61W që Apple përfshin në MacBook Pro 13 ”dhe veçoritë e tij tre fole të dorëzimit të energjisë USB-C dhe një fole USB-A. Prizat USB-C mund të përdoren për të rimbushur iPad Pro, MacBook Pro 13 ”dhe MacBook Air pa problemin më të vogël, ose të përdorni karikim të shpejtë për iPhone 11 Pro Max ose ndonjë iPhone tjetër të pajtueshëm. Thjesht duhet të keni parasysh se fuqia maksimale globale e daljes së ngarkuesit është 65W.

Për momentin, ngarkuesi UGREEN është si një projekt në platformën e financimit të turmës Indiegogo (lidhje) me dërgesa qershorin e ardhshëm nëse projekti vazhdon. Tani për tani ju mund ta merrni këtë karikues për 27 dollarë (50% zbritje) Por nuk do të zgjasë shumë më gjatë me këtë çmim, kështu që nëse doni ta merrni këtë marrëveshje, mos e mendoni shumë. Ata transportohen në të gjithë botën, dhe karikuesi mund të porositet me një prizë në SHBA, Evropë ose MB.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.