Kloni kinez i iPhone 4

Në Kinë gjithçka kopjohet dhe iPhone 4 nuk do të ishte përjashtim, kështu që tani për tani ...

Merrni shpejt një draft me postë

A e dini se largimi i ikonës për të shkruar një email të ri shfaqet drafti i fundit i ruajtur? Ka shumë karakteristika të iOS që ne po zbulojmë pak ...

CiPhone 4, klon kinez i iPhone 4

Siç e parashikojnë gjithmonë kinezët, iPhone 4 i bardhë tashmë ka klonin e tij kinez kur nuk është ende i disponueshëm ...

Rishikimi TomTom III: CarKit

Tomtom lëshoi ​​dy pajisje zyrtare për iPhone dhe iPod Touch në mënyrë që të përmirësojë sinjalin GPS ...

Probleme me iOS 4?

Ashtu si çdo azhurnim i ri nga Apple, iOS 4 mund të gjenerojë një problem pak të çuditshëm në iPhone të ...

Emperor 200. Një stacion pune nga i cili nuk do të doni të lëvizni.

Unë nuk e di nëse saktësisht pse prodhuesi e quan atë një stacion "pune", kur me të vërtetë duket më shumë si një stacion rekreativ. Ajo që është me të vërtetë spektakolare nuk është dizajni i tij i shkëlqyeshëm i mekanizuar futuristik, por specifikimet befasuese të pajisjeve të integruara që janë gjithashtu në përputhje me iPod / iPhone tonë.

Nëse dëshironi të shihni një video të kësaj mrekullie në veprim dhe doni të dini specifikimet e saj, do t'i futni ato pas kërcimit

Qeliza e copëtuar për iPhone

Loja e re nga Gameloft është në dispozicion në App Store. Bindja e qelizave splinter është një lojë spiune tashmë ...

iDaze 9000 Lite, argëtim pa paguar

Padyshim që të gjitha aplikacionet me fjalën Lite të përdorur gjerësisht kanë kufizime, dhe 'idiot' i Ivanovich iDaze 9000 nuk funksionon ...

iPhone OS X 4.0

Sot, Apple ka prezantuar sistemin e ri operativ për platformat iPhone, iPod Touch dhe iPad. Steve Jobs filloi të flasë ...

Ku eshte telefoni im

Kur themi se App Store është plot me aplikacione kurioze, nuk është shaka, dhe kjo është njëra prej tyre.

HTML 5, i pajtueshëm me iPhone

HTML 5 është versioni i fundit i gjuhës së përshkrimit të faqes në internet. YouTube, tashmë po bën teste, për një ...

Ku është Wally? për iphone

Nëna ime, me siguri kur keni qenë fëmijë e mbani mend atë djalë të veshur me një triko të kuqe dhe të bardhë ...

E ardhmja e iPhone

2 vjet më parë pamë pamjen e iPhone të parë, nga dora e Steve Jobs, një celular revolucionar që ...

Lemmings në iPhone tuaj

Possibleshtë e mundur që shumë prej jush të kujtojnë fazën e lavdishme që PSX / PSOne jetoi, dhe kjo falë lojërave ...

Kundërsulm iPhonero

http://www.youtube.com/watch?v=dPYM-XTqcec&feature=player_embedded Después de publicarse un vídeo del nuevo móvil de motorola con Android en el que se posicionaba superior y…

Wolfram Alpha ka dalë nga duart

Për një kohë relativisht të shkurtër kemi pasur Wolfram Alpha në Internet, një sistem kërkimi që përdor algoritme dhe mjete të ndryshme ...

Le të flasim për Swap

Siç mund ta keni parë në depot kryesore të Cydia, është shfaqur një aplikacion që na lejon të "zgjerojmë" kujtesën ...

Dualsim për iPhone tuaj me Simore

Në të vërtetë nuk ka shumë njerëz që kanë nevojë të përdorin një kartelë të dyfishtë, por ata janë si meigas, kështu që ka, hailos.

Champions dhe TVE nga iPhone

Duke parë përreth internetit, unë hasa një surprizë që gati sa nuk më bënte të vrapoja. m.rtve.es është ...

iPhone si ultraportabël

Në konferencën kryesore të kësaj jave, inxhinierët e Cupertino patën guximin (ose "fytyrën") për të krahasuar iPod Touch ...

Zgjidhje për BigBoss

Disa nga lexuesit e iPhone News na thanë se kishin probleme me Cydia. Ky gabim është shkaktuar nga ...

Brutus në iPhone tuaj

http://www.youtube.com/watch?v=f2dm80_wHNE Si os digo la verdad este juego online lo probé una vez y me pareció una pérdida de tiempo,…

Shtrembërimi i "Jailbreak Project"

Ky Post përmban mendime personale që shpresoj t’i respektoni dhe diskutoni në një mënyrë të arsyetuar dhe pa përdorur gjuhë të pasaktë.

iTunes 8.2 - Përditëso

Versioni 8.2 është në dispozicion për iTunes për vetëm një orë. Ky version i ri është i pajtueshëm me iPhone, ...

Sfonde kitare

Nëse gjëja juaj është kitara dhe ju jeni një nga adhuruesit e shumtë të asaj bote, kjo pako fondesh ...

Raste druri për iPhone 3G

Sot ne ju sjellim disa mbulesa shumë origjinale për pajisjen tuaj të preferuar. Këtë herë ato janë disa kopertina origjinale ...

Si të përdorni aplikacionin iBluetooth

Ne tashmë kemi thënë se si ta instaloni aplikacionin në postimin e mëparshëm, tani do të përpiqemi ta përdorim aplikacionin për të transferuar skedarë si ...

Virusi i parë në Cydia

Me sa duket dikush ka arritur të modifikojë paketën "Snes4iphone" (po, emulator Super Nintendo) nga depoja e Zodttd ...

Ndryshoni tekstin e shkyçjes

Sot ne ju ofrojmë një mënyrë tjetër të re për të personalizuar iPhone. Bëhet fjalë për ndryshimin e tekstit që shfaqet në ...

Lojë - Pres Sushi

Kompania e famshme THQ, zhvilluesi i lojërave video për platformat mobile, kohët e fundit ka lansuar një lojë që na ka befasuar ...

Dalja në TV në iPhone

Kishim dëgjuar për mundësinë e lëshimit të Tv-Out për të gjitha aplikacionet e iPhone dhe

SBSettings, zëvendësimi për Bossprefs

SBSettings është një aplikacion i zhvilluar nga BigBoss (krijuesi i Bossprefs) dhe iPodTouchMaster (një tjetër zhvillues i njohur) dhe i propozuar si një zëvendësues ...