Kjo është e Premtja e Zezë e Apple për këtë vit

Nga 27 deri më 30 nëntor kemi Fushata e së Premtes së Zezë të Apple. Isshtë e vërtetë që kjo fushatë blerjesh po bëhet gjithnjë e më shumë një mjet reklamimi me pak ulje interesante, por në Actualidad iPhone ne përpiqemi t'ju ofrojmë më të mirën dhe në këtë kuptim ne po kërkojmë çmimet më të mira për ju.

Apple gjithashtu ka fushatën e saj BF (Black Friday) këtë vit dhe këtë herë kartat dhuratë të ofruara për klientët për blerjet pasuese mund të arrijnë deri në 150 euro në varësi të produktit që zgjedhim. Në Apple ajo që bëjnë ata është shesin produktin me çmimin e tij origjinal dhe ju japin një kartë dhuratë që mund ta përdorni për blerjet tuaja në të ardhmen.

Nga 25 euro për të blerë një Seri 3 deri në 150 për një MacBook Pro 16 inç

Siç e përmendëm më lart, promovimi i Apple ndryshon në varësi të produktit që zgjidhni. Në këtë rast ata fillojnë nga 25 euro zbritje për blerjen tuaj të radhës për blerjen e një Apple Watch Series 3, deri në 150 euro për blerjen e një MacBook Pro 16 inç ose iMac 21,5 inç. 

MacBook Airs me procesorë Intel dhe 13-inç MacBook Pro me Intel gjithashtu, ata kanë një kartë dhuratë 50 euro, kështu që Apple tërhiqet nga shtëpia në këtë drejtim dhe dëshiron që së shpejti të eleminojë stokun e këtyre kompjuterëve për të mbajtur M1 si Mac kryesor në katalogun e saj.

Për të përfunduar me këto oferta që do të fillojnë të Premten e ardhshme, 27 nuk mund t'i harrojmë Kufjet iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods, HomePod, Apple TV dhe Beats:

 • Në rastin e Apple Watch Series 3 kemi një zbritje prej 25 eurosh. Promovimi nuk ndikon në pjesën tjetër të modeleve
 • IPhone ka një kartë dhuratë në modelet 11, XR dhe SE prej 50 eurosh
 • IPad Pro 11 dhe 12,9 inç shton një kartë dhuratë 100 euro dhe modeli mini ka një kartë dhuratë 50 euro
 • Në AirPods kemi arritur në 25 euro për modelet e gjeneratës së dytë dhe Pro
 • Apple TV ka një zbritje prej 50 euro në dy modelet e tij të disponueshme

Për Beats gjejmë disa ulje çmimesh për blerjen e radhës në disa modele por të gjitha ato nuk i kalojnë 50 euro. Këtë vit, si në vitet e mëparshme, ju mund të bëni blerje në internet ose në dyqanet që firma ka hapur, rekomandohet që ato të blihen në internet, por kjo do të varet nga secili përdorues.

Të gjitha këto produkte mund të kthehen deri më 8 janar si dhe produktet e fushatës së Krishtlindjes. Dhe të gjitha kartat e dhuratave të dorëzuara do të përdoren për blerjen e pajisjeve të tilla si pajtimet ose aplikacionet.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.