Si të ndryshoni ngjyrën e iPhone 6s tuaj në të bardhë mat

iphone-bardhë-mat

Ne nuk mund të injorojmë që iPhone 7 në ngjyrë Jet Black po merr gjithë lavdërimet, por ... a nuk është emri i tij me ton mat po aq i bukur? Epo tani Ne duam t'ju tregojmë se si do të dukej një iPhone 6s në një ton mat, por këtë herë ngjyra e zgjedhur është e bardha. Një kombinim mjaft kurioz që lind nga ngjyra e bardhë mat e shoqëruar nga një panel butonash me ngjyrë ari shampanjë. Ndoshta Apple duhet ta shfrytëzojë rastin për të mbajtur shënim, pasi përdoruesit e pajisjes në të bardhë / argjend ndihen paksa të zhvendosur, pasi nuk pësojnë ndonjë ndryshim përtej kamerës dhe vijave të pasme.

Edhe njehere Reddit është djepi i informacionit, ku përdoruesi 11 Ju keni vendosur të blini një rast të veçantë që keni gjetur në AliExpress, është e vështirë të mos gjesh gjëra të paimagjinueshme në tregun e madh aziatik që janë këto faqet e internetit të blerjes me pakicë. Çmimi fillon nga përafërsisht 30 euro për njësi, ne do të lëmë në fund lidhjen me produktin që përdoruesi ka ndarë. Në të vërtetë, Caseshtë kaseta iPhone 6 / 6s me një shtresë të hollë bojë të bardhë mat. Sipas përdoruesit 11, është bërë prej alumini, dhe shtresa e bardhë mat e bën pak më të rrëshqitshme, edhe pse pikturon që lehtë mund të gërvishtet.

iphone-bardhë

Pjesa e vështirë vjen kur bëhet fjalë për ndryshimin e pjesëve, ju duhet të keni aftësi, dhe për një arsye, sepse ne nuk rekomandojmë aspak të humbni garancinë për shkak të këtij "personalizimi" të veçantë. Kolegu përfitoi nga fakti që iu desh të zëvendësonte ekranin e iPhone 6s të tij për të shkuar në punë. Dhe duket po aq spektakolare sa kemi parë në foton e kokës. Ndoshta diçka që do të trondisë blerësit e ardhshëm është tastiera dhe kamera në ar, por nuk mund të jenë të gjitha. Sinqerisht është një alternativë interesante, nëse jemi njerëz burrë dhe nuk kemi më një garanci në pajisjen tonë për ndonjë arsye. Molla gjithashtu duket e artë. Nëse e keni provuar, na tregoni se si ishte përvoja në kutinë e komenteve.

Thjesht duhet të blejmë produktin në këtë LINK dhe çmontoni plotësisht pajisjen nga shasia e mëparshme, për ta vendosur në këtë shasi, për këtë ju rekomandoj të shkoni te udhëzuesit e famshëm iFixit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.