Klasa e re e videove Apple për fotografi të shkëlqyera me "Sot në Apple"

Seancat "Sot në Apple" ishin mjaft të kufizuara nga pandemia globale e COVID-19 dhe për këtë arsye Apple filloi të punojë në mënyrë që përdoruesit të mos mbeten pa këto sesione të shkëlqyera në të cilat mësoni shumë. Me atë rast ai i thirri ata "Sot në Apple në shtëpi" dhe pa dyshim që janë interesante për të mësuar truke të reja, funksione dhe të tjera të pajisjeve tona.

Epo, disa orë më parë Apple publikoi në kanalin e saj zyrtar në YouTube një video të re të quajtur «Xhironi dhe Ndryshoni Looping Video Magic në Klipe me Romain Laurent | Manzana»Dhe në këtë video mund të shihni disa truke spektakolare në formën e klipeve që ne mund të përfitojmë nga kjo verë.

Videoja e postuar nga Apple është si më poshtë, ne nuk do ta vonojmë më:

Në këtë video mund të shihni truqe vërtet interesante video për të bërë me iPhone -in tonë dhe në mjedise të përbashkëta që mund t’i gjejmë si në plazh ashtu edhe në qytet. Më e mira nga të gjitha është se ato janë shumë të thjeshta për t'u kryer dhe nuk kërkojnë përvojë të madhe në redaktim, apo ndonjë gjë të ngjashme.

Almostshtë gati 10 minuta video në të cilat ata na tregojnë disa truke vërtet interesante për të aplikuar në imazhet tona, ne gjithashtu mund të zgjedhim mjedise të të gjitha llojeve dhe nëse ndiqni hapat do të shihni se si i surprizoni miqtë ose familjen tuaj. E vetmja pengesë si gjithmonë në këto raste është se videoja është në gjuhën angleze, por është e lehtë të shtosh përkthyesin në YouTube nëse nuk e njeh gjuhën, dhe ato shpjegohen grafikisht shumë mirë, kështu që nuk do të të kushtojë të ndiqësh hapat.

Për të shijuar!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.