Koncept i ri i mahnitshëm, por i pamundur për iPhone

Koncepti i iPhone

Me vitin e ri, thashethemet në lidhje me mundësitë e iPhone të ri fillojnë të tingëllojnë të forta. Do të bëhet ai që nëse nuk ka asgjë të re në lidhje me emrat që Apple zgjedh për terminalet e saj iPhone 7 tashmë po jep shumë për të folur. Sigurisht, konceptet që ne shohim në thashethemet intensive jo gjithmonë korrespondojnë me atë që molla mund të na tregojë në ngjarjen e saj vjetore. Për më tepër, ndonjëherë ka raste si e sotmja në të cilën pranimi në publik është i lartë, por nuk ka shumë të ngjarë që ajo e paraqitur të jetë si ajo në imazhet që ju tregojmë sot.

Porpse ky iPhone nuk mund të jetë iPhone 7 nëse është perfekt dhe të gjithë e pëlqejnë atë? Në të vërtetë sepse Apple nuk ka punuar në disa teknologji dhe nuk ka asgjë që tregon një ndryshim të kursit, aq më pak me rezultatet e marra nga terminalet e tjerë që do të kopjonin atë që ndoshta disa përdoruesve u mungon në iPhone.

Koncepti i iPhone

Në veçanti, fakti që ka dy ekrane tashmë është diçka që ju mund ta përjashtoni absolutisht. Në fakt, terminali që i përfshin ato ka qenë i suksesshëm vetëm në aspektin e mbulimit mediatik të konceptit të tij. Për pjesën tjetër, shumë prej materialeve vetë dhe përkushtimi në 5 inç si madhësia e vetme nuk duket të jetë ideja që Apple ka në mendje për të. iPhone 7 i radhës, i cili së pari do të mbajë dy modelet në treg.

kjo Koncepti i iPhone më pëlqen, si shumë të tjerë që ne ju tregojmë para prezantimeve zyrtare. Por ndërsa nuk është kurrë rasti që ato koncepte më të suksesshme të bëhen realitet, Apple pothuajse gjithmonë vjen si një surprizë kështu që ju mund të jeni të sigurt për të. A jeni i vetmi që nuk ju pëlqen kjo Koncepti iPhone 7?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   anonim dijo

    Më pëlqejnë gjithashtu filma anime dhe fantashkencë dhe kjo nuk është arsyeja pse mund të ekzistojë, tani kushdo që vendos 5 faqe me sfond epik mund të krijojë një iphone xD, harduerin e qartë që dikush më shpjegon se çfarë është! Ata kanë punuar shumë në dizajn, nëse gjithçka do të ishte kaq e thjeshtë ... ne madje mund të udhëtonim për të ardhmen.