Lëshimi i menjëhershëm i Powerbeats 4 të ri është konfirmuar

Disa javë më parë u fol për një Powerbeats të ri 4, një rinovim i kufjeve sportive Beats, tani në pronësi të Apple. Një rrjedhje që erdhi pas një piktogrami të këtyre kufjeve u gjet në kodin e iOS më të fundit. Dhe tani, për filtrimin e imazheve të këtyre të mundshme Powerbeats 4, sapo ka dalë në treg botimi i përfshirjes në FCC të këtyre kufjeve, domethënë lëshimi është konfirmuar ...

Ndërsa ne ju themi, aiPowerbeats i ri 4 duket se është konfirmuar pas publikimit të karakteristikave të tij në trupin e aprovimit të pajisjes së konsumatorit në Sh.B.A., FCC. Një hap paraprak që duhet të ndërmerret kur doni të shisni një pajisje të re, kështu që nuk ka dyshim se më në fund do t'i shohim këto Powerbears të reja 4 në treg. Çfarë do të sjellë Powerbeats i ri 4? Këto kufje të reja janë të dizajnuara për sporteAta janë kufje të reja në vesh që do të kenë gjithashtu një unazë për të mbajtur në vesh ndërsa ne bëjmë sporte (të dy do të lidhen me një kabëll). Plus gjithashtu do të përfshijë çipin e ri H1 që ne i shohim në AirPods më të fundit. Një mikroprocesor që do të na lejojë hyrjen në Hey Siri, përveç që asistenti na lexon edhe mesazhet që marrim.

Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë, në fund të Cupertino ata mund të vendosin të fillojnë këto Powerbeats të reja 4 pa ndonjë njoftim paraprak, ose ata mund të përfitojnë nga Keynote i përfolur në fund të muajit për të njoftuar këto Powerbeats 4 dhe madje edhe të riun AirPods Pro për të cilin po flitet për tango. Ne shohim më shumë një nisje të heshtur me një njoftim për shtyp që njofton karakteristikat e tij, në fund të fundit është një rinovim i vogël dhe megjithëse sjell lajme, e gjitha vjen tek procesori dhe ndryshimet në dizajnin e kufjeve. Ne do t'ju mbajmë të informuar për çdo lëshim ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.