Kontrolloni disponueshmërinë e iPhone 7 duke përdorur këtë hartë

harta sotck

Kërkimi për iPhone 7 që dëshironi është duke u ndërlikuar sesa ai i disa Pokemonëve, veçanërisht për ata që duan modelet e zeza, të ngrëna dhe me shkëlqim. Për t'i bërë gjërat më të lehta, duke mos marrë iPhone që dëshironi, i cili varet nga Apple, por të paktën të mos humbni kohë duke bërë shëtitje të padobishme ose duke bërë thirrje të panevojshme, Në iStockNow ata na ofrojnë një hartë që azhurnohet në kohë reale dhe në të cilën mund të shohim disponueshmërinë e iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus në secilën ngjyrë dhe në të gjitha dyqanet fizike të Apple nëpër botë. Aq e lehtë sa të zgjedhësh modelin dhe ngjyrën dhe të shikosh se në cilin dyqan ikona shfaqet në të gjelbër. Të gjitha informacionet dhe lidhjet më poshtë.

Uebi përdor Google Maps për të na ofruar në kohë reale disponueshmërinë e iPhone 7 dhe 7 Plus, duke ofruar të dhëna nga dyqanet fizike të Apple në Shtetet e Bashkuara, Australi, Belgjikë, Kanada, Kinë, Francë, Gjermani, Hong Kong, Itali, Japoni, Hollandë, Spanjë, Suedi, Zvicër dhe Mbretërinë e Bashkuar. Rrjeti ju lejon të filtroni kërkimin tuaj jo vetëm nga modeli i iPhone (7 ose 7 Plus) por edhe nga ngjyra, kapaciteti dhe operatori, megjithëse në Spanjë operatorët nuk janë të vlefshëm. Nëse jeni me fat dhe në kërkimin tuaj një dyqan ka disponueshmëri, ikona për markën do të jetë e gjelbër. Duke klikuar mbi të, ju do të shihni informacionin e dyqanit, kur informacioni është azhurnuar për herë të fundit, dhe madje edhe modelet që ka në dispozicion. Duket e pabesueshme që interneti mund të marrë kaq shumë detaje, por përdor informacione të drejtpërdrejta nga Apple, kështu që duket se është plotësisht i besueshëm.

Duke luajtur pak me hartën mund të shohim se pajisja që është më e pakët është iPhone 7 Plus në të zezë me shkëlqim, i cili nuk është i disponueshëm në asnjë dyqan në botë, megjithëse në përgjithësi të gjithë iPhone 7 Plus janë shumë të pakët, ndërsa iPhone 7 është më i lehtë për tu gjetur, veçanërisht me ngjyra "konvencionale", të tilla si ari, argjendi ose trëndafili. Ju keni hartën në dispozicion në kjo lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.