Konvertoni, Shkarkoni dhe Redaktoni Videot me VideoProc [Ofertë Speciale me Kohë të Kufizuar]

VideoProc

Pavarësisht nga rrjeti social që përdorni, do të shihni se si Facebook ashtu edhe Twitter janë plot me video. TickTock është bërë gjithashtu një hit masiv, veçanërisht në vende si India. Nëse ju pëlqen të punoni me video Ose doni ta bëni por nuk keni gjetur vetëm aplikacionin ideal sot që po flasim për VideoProc.

VideoProc është një nga aplikacionet më të gjithanshme që mund ta gjejmë aktualisht në treg, një aplikacion që na lejon të kryejmë çdo veprim që na vjen në mendje me këtë format. Nga redaktimi dhe shtimi i filtrave te shkarkimi i videove nga çdo platformë, konvertimi në çdo format apo edhe regjistrimi i ekranit të pajisjes sonë.

Siç mund ta shihni në prezantimin video të VideoProc, ky aplikacion na ofron një shkathtësi që nuk do ta gjejmë në një aplikacion tjetër. Nëse duam gruponi të gjitha funksionet në një aplikacion (është gjithmonë opsioni më i mirë) VideoProc është aplikacioni që ne po kërkojmë. Më poshtë ju tregojmë të gjitha funksionet që na lejon të bëjmë ky aplikacion fantastik.

Redaktimi dhe shndërrimi i videos dhe muzikës në formate të shumëfishta

Redaktoni video me VideoProc

VideoProc është një fantastik aplikim për modifikoni dhe konvertoni videot në çdo format tjetër. Nëse njohuritë tona nuk janë shumë të larta nga vetë aplikacioni, ne mund të zgjedhim në cilat pajisje duam të luajmë videon në mënyrë që aplikacioni automatikisht zgjidhni formatin më të përshtatshëm. Përveç kësaj, ne gjithashtu mund të punojmë me skedarë audio, kështu që mund të krijojmë kolonat tona zanore në një mënyrë shumë të thjeshtë.

Nëse duam të modifikojmë video, ky aplikacion na lejon që:

Pritini dhe Prisni Video

Nëse duam të mbajmë ose të ndajmë një pjesë të një videoje, mund ta bëjmë atë shpejt dhe lehtë përmes aplikacionit me funksionin e prerjes. Përveç kësaj, na lejon prerë pjesë të caktuara të një videoje (sikur të zbatonim censurën) në një pjesë të videos. Aplikacioni do të kujdeset për bashkimin e pjesëve të videos që janë prerë.

Shto filtra

Filtrat për të personalizuar rezultatin janë gjithashtu të disponueshëm në aplikacionin VideoProc. VideoProc na bën të disponueshëm filtrats: shkallë gri, negativ, zhurmë, pasqyrim, katërngjyrësh, korrigjim lente, vinjet, nivele RGB, bordurë, mozaik, emboss, sepia, bojë vaji, mpreh, shpërndarë dhe teknikolor.

Videot me titra

Na lejon gjithashtu shtoni titra në video. Falë këtij funksioni, ne mund të shtojmë titra në filmat që na pëlqejnë më shumë ose që nuk mund t'i gjejmë në gjuhën tonë, por që gjithmonë kemi dashur të kemi mundësinë t'i shohim.

Rotate Video

Me siguri në më shumë se një rast keni pasur fatin e keq të lëvizni celularin tuaj një sekondë pasi keni filluar regjistrimin në mënyrë që të zgjeroni fushën e shikimit të regjistrimit, por pajisja nuk e ka modifikuar atë dhe videoja është xhiruar vertikalisht. Me VideoProc lehtë mund të ndryshojmë orientimin e videove në mënyrë që të mos kemi nevojë të kthejmë kokën për ta shijuar atë.

Filigranë

Nëse dikur hyjmë në botën e krijimit të përmbajtjes me VideoProc, dhe ne dëshirojmë mbrojmë punën tonë, më e mira që mund të bëjmë është të shtojmë një ujëra. Ky aplikacion na lejon të shtojmë deri në tre rreshta të tekstit, të vendosim madhësinë dhe shkronjën, si dhe të na ofrojë mundësinë e shtimit të një imazhi. Në këtë rast, opsioni më i mirë është të përdorni një imazh në formatin PNG ku sfondi është transparent.

Rip DVD-të

Rip Video me VideoProc

Me siguri në shtëpi keni një DVD me martesën e prindërve tuaj, tuajat, pagëzimin e një nipi ... ose një film të vjetër që nuk mund ta gjeni në asnjë shërbim video streaming. Falë VideoProc ne mund të shqyejmë çdo DVD në skedarë video. Përdor VideoProc nxitimi i harduerit kështu që nuk është vetëm procesori që punon, por edhe grafikët që ka ekipi ynë, kështu që koha e konvertimit zvogëlohet ndjeshëm.

Shkarkoni Video në YouTube

Shkarkoni Video në YouTube

Shkarkimi i videove në YouTube është një nga kërkimet që me siguri keni bërë ose bëni rregullisht në Google. Edhe pse është e vërtetë që në internet kemi në dispozicion aplikacione të ndryshme që na lejojnë të kryejmë këtë funksion, ai që na ofron VideProc është shumë më i plotë, jo vetëm sepse na ofron një numër i madh i formateve të videos por gjithashtu sepse gjithashtu na lejon të shkarkojmë vetëm audion e videove, ideale për të shkarkuar muzikën tonë të preferuar pa pasur nevojë të përdorim faqet e shkarkimit.

Një avantazh tjetër që na ofron është se ne mundemi shtoni një numër të madh të lidhjeve për të lënë shkarkimin ndërsa përdorim aplikacione të tjera, dalim për të pirë një kafe, shikojmë seritë tona të preferuara… VideoProc na lejon jo vetëm të shkarkojmë video nga YouTube, por gjithashtu na lejon të shkarkojmë video nga Facebook, Vimeo dhe më shumë se 1.000 faqe në internet.

Regjistroni ekranin e pajisjeve tona

Regjistroni ekranin e kompjuterit tonë me VideoProc

Nëse duam të regjistrojmë ekranin e kompjuterit tonë ndërsa kënaqemi me lojën tonë të preferuar, kur flasim me familjen tonë përmes Skype, ose nëse duam të bëjmë një udhëzues për t'u shpjeguar prindërve tanë se si të bëjnë diçka ose të shpjegojnë se si funksionon një aplikacion, me VideoProc ne gjithashtu kemi mundësinë e ekran rekord.

VideoProc na lejon të vendosim përveç rezolucionit të ekranit që duam të regjistrojmë, specifikoni një zonë specifike atje ku duam të përqendrojmë regjistrimin, të vërtetojmë se është audio e lojës ose aplikacionit që është regjistruar ose të përdorim mikrofonin e pajisjeve tona për të shpjeguar hapat që duhen ndjekur.

Provoni VideoProc

Bleni VideoProc

Për disa ditë, ne mund të përfitojmë nga oferta që djemtë nga VideProc na ofrojnë dhe të marrim një Licencë gjatë gjithë jetës për vetëm 30,95 euro. Kjo licencë na lejon të përdorim aplikacionin pa asnjë kufizim në lidhje me redaktimin e videos përveç eleminimit të ujërave që përfshin në të gjitha regjistrimet ose botimet që bëjmë me aplikacionin.

Nëse gjithmonë keni dashur të punoni me video, por kurrë nuk keni gjetur një aplikacion që ju lejon të bëni të gjitha këto funksione, nuk duhet të humbni këtë ofertë fantastike. një ofertë që do të jetë në dispozicion për 7 ditët e ardhshme dhe për të cilën mundeni akses nga kjo lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.