Produktet më të mira Kogeek dhe dodocool në shitje në Amazon

Koogeek ka bërë një emër në tregun e produkteve shtëpiake të lidhura. Gama e produkteve të tyre është e gjerë, e njohur për cilësinë e tyre, përveç lehtësisë së përdorimit. Nga ana tjetër, falë këtyre produkteve, ne do të kemi një shtëpi shumë më të rehatshme në çdo kohë. Gjë që padyshim e bën atë një markë popullore. Përveç kësaj, është e zakonshme që të ketë oferta për produktet tuaja.

Siç është rasti tani, falë këtij promovimi në Amazon. Në të gjejmë një përzgjedhje të produkteve më të mira Koogeek dhe dodocool me një zbritje. Pra, nëse ka produkte nga secila prej dy markave që janë me interes për ju, është një mundësi e mirë për t'u marrë parasysh.

Rryma elektrike të bazës Koogeek Wi-Fi 4

Shirit Koogeek

Para së gjithash ne gjejmë një nga produktet më të njohura Koogeek. Thisshtë kjo shirit që ka gjithsej katër priza. Kjo na jep mundësinë për të kontrolluar pajisjet që ne lidhim me të në çdo kohë. Diçka që ne gjithashtu mund ta bëjmë në distancë, e cila na lejon të çaktivizojmë dhe të ndezim këto pajisje në çdo kohë në një mënyrë shumë të rehatshme.

Një aspekt tjetër që e bën atë një produkt të mirë është se është në përputhje me asistentët kryesorë. Si Alexa ose "Asistenti i Google". Gjë që e bën atë shumë të lehtë për t'u përdorur. Meqenëse mund të kontrollohet me një altoparlant inteligjent ose duke përdorur vetë smartphone-in. Konfigurimi i tij është shumë i thjeshtë.

Në këtë promovim të produkteve Koogeek në Amazon është e mundur blini atë me një çmim prej 26,99 euro. Nëse dëshironi ta blini me këtë çmim special, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: SZZUAKHL i cili është i disponueshëm deri më 22 mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Kensor Door / Dritar Koogeeek

Produkti i dytë Koogeek në listë është ky sensor, të cilin mund ta përdorim në dyer dhe dritare. I njohur për shumë, si dhe një nga produktet me më shumë mundësi të markës. Sepse mund të përdoret në dyer në dhoma në shtëpi ose në dollapë. Falë tij, kur hapet njëra nga këto dyer, një dritë ndizet ose fiket. Por është gjithashtu një mënyrë e shkëlqyeshme për ta mbajtur shtëpinë tuaj të sigurt. Mund ta përdorim në dyer dhe dritare.

Nëse në ndonjë kohë ndonjë prej tyre hapet, ne kemi një alarm në telefon. Pra, ne e dimë se çfarë ndodh në atë kohë, si dhe të jemi në gjendje të marrim masa për të, si thirrja e policisë në atë kohë. Pa dyshim, një produkt me shumë mundësi në këtë drejtim.

Në këtë promovim të produktit Koogeek Isshtë në dispozicion me një çmim prej 19,99 euro. Në mënyrë që të keni qasje në të me këtë çmim special, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: LEW2GX9W i disponueshëm deri më 22 mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Drita LED Koogeek WiFi

Ky shirit LED është një mundësi e mirë për të qenë në gjendje të përshtatni atmosferën në shtëpinë tuaj për të gjitha llojet e situatave. Falë tij, i cili ka 1.600 ngjyra, Koogeek ju lejon të krijoni shumë efekte. Pra, nëse keni një darkë, mund të krijoni një mjedis specifik për të. Ose nëse jeni duke parë një film, një ndriçim më i përshtatshëm për të. Shumë e rehatshme për t'u përdorur, si dhe shumë e shkathët.

Gjithashtu, nuk duhet të harrojmë se është një shirit LED. Prandaj, konsumi i tij i energjisë është shumë më i ulët sesa ai që kemi në raste të tjera. Gjë që ju lejon të kurseni shumë në këtë konsum në shtëpi. Konfigurimi i tij gjithashtu shquhet për të qenë me të vërtetë i thjeshtë. Ne mund ta kontrollojmë atë nga aplikacioni.

Në këtë promovim të Koogeek në Amazon mund ta gjejmë me një çmim prej 28,99 euro. Për ta pasur atë me këtë çmim special, është e nevojshme të përdorni këtë kod zbritjeje: O5U2QTHS i disponueshëm deri më 22 mars zyrtarisht.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Koogeek Christmas E27 7W Dimmable

Llambë LED Koogeek

Një produkt tjetër Koogeek i njohur mirë për konsumatorët. Një llambë LED, e cila ka një konsum të zvogëluar të energjisë falë faktit se është LED. Kjo llambë është në përputhje me asistentët kryesorë, si Google Assistant, Alexa ose Apple HomeKit. Kështu që ne mund ta kontrollojmë atë përmes aplikacionit ose një altoparlanti inteligjent. Përveç kësaj, kjo na lejon ta fikim ose ndezim atë në çdo kohë nga distanca në një mënyrë shumë të thjeshtë.

Kjo është ideale si ne mund ta ndezim këtë llambë nga dhomat e tjera në shtëpi, apo edhe nëse nuk jemi në shtëpi. Kështu që mund të duket se ka njerëz në shtëpi, edhe pse ne nuk jemi në të vërtetë atje. Pa dyshim, një mundësi e mirë për t'u marrë parasysh, për shkak të lehtësisë së përdorimit dhe konsumit të ulët.

Në promovimin Amazon të produkteve Koogeek, e gjetëm këtë llambë me një çmim prej 24,99 euro. Possibleshtë e mundur që ta merrni atë me këtë çmim special duke përdorur kodin e zbritjes: D7OO9CZL që do të jetë në dispozicion deri më 22 Mars. Prandaj mos e lini të shpëtojë.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Elektrostimulator i Masazhit Dixhital Koogeek

Elektrotimulator Koogeel

Koogeek gjithashtu ka një gamë të mirë të produkteve shëndetësore. Ky elektrostimulator dhe masazhues është një shembull i mirë i kësaj, si dhe është një nga më të njohurit e markës në këtë drejtim. Kjo lejon të masazhoni zonat e lodhura, me rimbushje ose në të cilat ka dhimbje, të tilla si shpina ose muskujt. Në këtë mënyrë, ajo do të lejojë relaksim në zonë, përveçse zvogëlon dhimbjen në të.

Një nga aspektet e rëndësishme të kësaj pajisje është se lehtë për tu konfiguruar. Gjithçka që lidhet me të mund të kontrollohet nga vetë aplikacioni Koogeek. Pra, është veçanërisht e rehatshme për përdoruesit. Lehtë për t’u përdorur dhe përshtatet me ato që i nevojiten secilit.

Falë këtij promovimi në Amazon Possibleshtë e mundur të blini atë me një çmim prej vetëm 19,99 euro. Nëse dëshironi të blini me këtë çmim special, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: SU9ABL3Q që mund të përdoret deri më 22 Mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Kufje wireless Dodocool

kufje dodocool

Ne tashmë kemi kaluar në produktet dodocool me këto kufje. Gjeni disa kufje pa tel, me tingull të shkëlqyeshëm. Cilësia e zërit është e shkëlqyeshme, kështu që ne mund të dëgjojmë muzikë në çdo kohë me ta. Ata janë gjithashtu një mundësi e mirë kur bëni telefonata. Por pa dyshim, ato janë ideale për sporte.

Meqenëse ato janë shumë të lehta, përveç që ka një kontroll të mirë. Kështu që ju mund të luani sporte ndërsa dëgjoni muzikë pa ndonjë problem. Pa ata do të bien në çdo kohë. Ju do të jeni në gjendje të përqendroheni në bërjen e sporteve. Ata punojnë me Bluetooth 4.1, i cili lejon që ato të përdoren me të gjitha llojet e telefonave inteligjentë ose tabletëve.

Në këtë promovim në Amazon, Mund t’i gjejmë me një çmim prej vetëm 8,99 euro. Për t'i pasur ato me këtë çmim special, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje, të disponueshëm deri më 22 mars: 547JRH46

Nuk u gjet asnjë produkt.

Plug Smart Wifi, Tomshine 

Priza Tomshine

 

Ne i përfunduam marrëveshjet në Amazon me këtë prizë Tomshine. Një prizë që do të na lejojë të kontrollojmë pajisjet që i lidhim në të në një mënyrë të thjeshtë në çdo kohë. Shumë e lehtë për t’u përdorur, përveç që është i pajtueshëm me Alexa ose Google Assistant. Falë të njëjtës, fikni ose ndizni këto pajisje që ne lidhemi me të. Ne gjithashtu mund të caktojmë funksionimin e tij.

Pa dyshim, e bën atë një mundësi të mirë për t'u përdorur në shtëpi. Nëse duam të programojmë ndezjen ose fikjen e një pajisjeje. Përveç që është në gjendje ta bëjë atë në distancë, falë përputhshmërisë së tij me asistentët, gjë që e bën atë shumë më të lehtë për t'u përdorur në çdo kohë. Një blerje e shkëlqyeshme.

Në këtë promovim në Amazon është në dispozicion për vetëm 11,99 euro. Për ta blerë atë me këtë çmim duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: 39VA6I8A, i cili në këtë rast mund të përdoret deri më 20 Mars.

Blini këtu

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.