Concept Creator na tregon një video koncept të AirTags

AirTags Koncepti Apple

Kemi qenë disa javë, në mos muaj, në të cilat thashethemet për Apple AirTags të mundshme qëndrojnë midis thashethemeve. Ardhja e këtyre AirTags të reja të Apple nuk është konfirmuar larg tij, as se Apple duhet ta nxjerrë këtë produkt këtë vit, por thashethemet dhe rrjedhjet në versionet iOS tregojnë vërtet ekzistencën e tij.

Possibleshtë e mundur që e gjithë kjo të jetë drejtpërdrejt një manovër shpërqendrimi nga Apple dhe së fundmi ne kurrë nuk do t'i shohim këto AirTags, por në çdo rast thashethemet vazhdojnë të shfaqen dhe sot duam të ndajmë me ju një koncept i këtyre pajisjeve të krijuara nga artisti Concept Creator.

Nuk ka shumë për të thënë, por ka shumë për të parë, kështu që ne shkojmë drejtpërdrejt në këtë video një minutëshe që tregon një koncept të si mund të jenë këto AirTags të reja:

Logjikisht duhet të jemi të qartë se ky nuk është aspak një produkt i Apple, pa marrë parasysh sa mund të duket i ngjashëm, askush nuk mund të konfirmojë ekzistencën e këtyre përveç vetë firmës. Në fund të fundit ne po bazohemi në thashethemet dhe rrjedhjet nga një model mbi atë që mund të jenë AirTags. 

Disa burime pretendojnë se ky produkt i ri do të mbërrijë muajin tjetër së bashku me Mac-et e rinj që do të shtojnë procesorët Apple Silicon që Apple do të paraqesë në një ngjarje të fundit, por asgjë nuk është konfirmuar. Ky lloj tabletash shton lidhjen Bluetooth dhe ajo që ata bëjnë është të lidhen me pajisjen iPhone ose iOS për të gjetur një pajisje, objekt ose të ngjashme. po kjo është diçka e ngjashme me Pllakën e njohur por në këtë rast nga Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.