Kurseni 25% dhe 10% shtesë në kufje nga Sudio

Prodhuesi i kufjeve Sudio është përpara të Premtes së Zezë me fushatën e saj më agresive të vitit dhe na ofron deri më 11 nëntor një zbritje prej 25% në gamën e saj të kufjeve pa tel plus 10% shtesë që mund të merrni me kodin e zbritjes që ju ofrojmë më poshtë.

Kufjet me valë janë bërë një pajisje e pandashme nga iPhone-i ynë për të shijuar përmbajtje multimediale me smartphone-in tonë falë përmirësimit të autonomisë dhe cilësisë së audios që kanë arritur vitet e fundit. Kufjet True Wireless na kanë bërë të harrojmë rrëmujën e lodhshme të kabllove të kufjeve konvencionale, dhe kutia e saj e transportit që i rimbush ato në të njëjtën kohë na lejon t'i kemi gjithmonë të gatshëm t'i përdorin ato, pa e gjetur veten me befasinë e pakëndshme që u ka mbaruar bateria kur na duheshin më shumë.

Studio TOLV-R

Kufjet TOLV-R Ato janë më të përballueshmet e markës por kanë tipare shumë të mira. 5,5 orë autonomi për karikim me deri në 22 orë autonomi totale falë baterisë së integruar në kutinë e transportit, na ofron një tingull të mirë dhe komoditet përdorimi falë çiftimit automatik. Lejon funksionin pa duar në thirrjet telefonike dhe ka butona fizikë për të kontrolluar riprodhimin, si dhe është i pajtueshëm me Siri (iOS) dhe Google Assistant (Android). Çmimi i tyre i zakonshëm është 69 €, por deri më 11 nëntor ato kushtojnë vetëm 51,75 €, me kostot e transportit dhe një çantë dhuratë falas si opsion. Cfare ka me shume, Nëse përdorni kodin LPB do të merrni një zbritje shtesë prej 10% (deri më 11 nëntor). Ato janë në dispozicion me ngjyra të ndryshme në faqen zyrtare të Sudio (lidhje)

Studio TOLV

Kufjet Studio TOLV Ato përmirësohen në ato të mëparshmet falë një autonomie më të madhe që arrin deri në 7 orë me një karikim të vetëm dhe 35 orë në total duke përdorur kutinë e baterisë. Ka teknologji Bluetooth 5.0 me një diapazon deri në 15 metra, kështu që liria juaj e lëvizjes pa mbajtur iPhone është shumë e madhe. Kontrolluesi graneo na ofron një cilësi shumë të mirë të zërit, përveç funksioneve pa duar dhe pajtueshmërisë me asistentët iOS dhe Android. Butonat na lejojnë të kontrollojmë riprodhimin dhe janë në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash. Çmimi i tyre i zakonshëm është 99 €, por falë këtij promovimi aktual ata mund të blihen për 74,25 € deri më 11 nëntor, përfshirë postën dhe me opsionin falas të çantës së dhuratave. Nëse përdorni kodin LPB do të merrni një zbritje shtesë prej 10% në faqen e internetit të Sudio (lidhje)

Studioni ETT

Nëse jeni duke kërkuar për një alternativë ndaj AirPods Pro të Apple, këto Studioni ETT Ato janë një mundësi e shkëlqyeshme, për përfitime dhe për çmim. Me një autonomi totale deri në 30 orë me kutinë e karikimit, karikim pa tel, zvogëlim aktiv të zhurmës, modalitetin automatik të transparencës gjatë thirrjeve, dizajn në vesh me jastëk të përshtatshëm të veshit dhe çertifikim IPX5 që i bën ata rezistent ndaj shiut dhe djersës, Ata janë të shkëlqyeshëm kufje për ditë për ditë, çfarëdo aktiviteti që bëni, madje edhe sportive. Butonat e tyre fizikë kontrollojnë riprodhimin dhe lidhja automatike e dyfishtë i bën ata shumë të përshtatshëm për t'u përdorur me pajisje të shumta. Çmimi i tij i zakonshëm është 149 € por deri më 11 nëntor ato kushtojnë 107,28 € me 10% shtesë duke përdorur kodin LPB, përfshirë postën dhe me një çantë dhuratë falas. Mund t'i blini në faqen e internetit të Sudio (lidhje) me ngjyra të ndryshme.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.