Save2PDF për iPhone dhe iPad falas për një kohë të kufizuar

ruaj2pdf

Gjithnjë e më shumë përdorues po përdorin iPhone dhe iPad për pothuajse çdo detyrë që duhet të bëjnë. Kjo ka qenë një nga arsyet kryesore të rënies së shitjeve të përjetuara nga PC, dhe së fundmi Mac, në vitet e fundit. Nevojat e përdoruesve janë kryesisht të kufizuara në postë, rrjete sociale dhe disa aplikacione të tjera për mesazhe.

Save2PDF është një tjetër aplikacion që ato do t'ju bëjnë të harroni nevojën për të pasur një kompjuter në shtëpi nëse punoni çdo ditë ose me përpikëri me skedarët në format PDF. Ky aplikacion na lejon të krijojmë dokumente PDF në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë, duke qenë në përputhje me Word, Excel, PowerPoint, Pages, Numbers, Keynote, foto, faqe në internet, kontakte ...

sigurt2pdf

Ky aplikacion që ka një çmim të rregullt prej 3,99 euro në versionin për iPhone dhe 4,99 euro në versionin për iPad, është falas për t'u shkarkuar për një kohë të kufizuar, kështu që nëse doni të përfitoni nga kjo ofertë, mos vononi shumë ta bëni këtë, para se të mbarojë promovimi.

Karakteristikat e Save2PDF

KONVERTUESI I PLOT N TO PDF

 • Shndërroni formatet më të zakonshme të skedarëve në iPad tuaj në PDF pa përdorur një kompjuter
 • Shikoni / konvertoni / kombinoni skedarët e Microsoft Office, iWork, foto, PDF, kontakte, faqe në internet, bashkëngjitje email dhe email, si dhe shumë formate të tjera skedarësh
 • Krijoni një PDF të vetëm nga shumë skedarë edhe nëse ato janë në format të ndryshëm (për shembull, kombinoni një skedar Word me një dokument Pages)
 • Dërgoni me email dhe shtypni skedarët PDF të përfunduar nga brenda Save2PDF

KOMBINO OSE SHTOJN F skedarë PDF

 • Kombinoni skedarë të shumtë PDF në një
 • Shtoni një faqe në një skedar PDF ekzistues (për shembull, një letër motivuese ose një faqe kopertine me faks)
 • Shpejt dhe me lehtësi shtoni cungje shtesë në një dokument ekzistues PDF

Krijoni skedarë PDF NGA APLIKIMET E TJERA

 • Importoni skedarë nga aplikacione të tjera duke përdorur opsionin e ndarjes së skedarëve Open in to për të transferuar në Save2PDF dhe për t'u kthyer në PDF
 • Punon me çdo aplikacion që ka opsionin e ndarjes së skedarit Open In (për shembull, Mail, Documents to Go, Easy PDF Reader dhe shumë të tjerë)
 • Transferoni dokumente dhe skedarë nga një kompjuter në Save2PDF përmes iTunes ose duke lidhur iPad me kompjuterin tuaj duke përdorur programin falas të transferimit të skedarëve WePrint

SHTYPJE FUNKSIONALE PLOTSISHT

 • Printo në GJITHA LLOJET e printerëve (Rrjeti / WiFi / USB / Bluetooth) përmes Mac ose PC, ose direkt në shumicën e printerëve WiFi pa pasur nevojë për softuer shtesë. Printo gjithashtu përmes Apple Airprint.
 • Përdorni printerë USB dhe Bluetooth me softuer falas për shtypjen e serverit (Windows dhe Mac)
 • Printo në distancë përmes 3G / EDGE
 • Shtypni T ALL GJITHA formatet e dokumenteve në GJITHA printerët që përdorni me MAC / PC tuaj

Shkarkoni Save2PDF për iPhone

Shkarkoni Save2PDF për iPad


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.