Auditori i Bill Graham është përgatitur për prezantimin e iPhone 7

Apple-Ngjarje

Tashmë mban erë kryesore. Ngjarja më e pritur e vitit nga Apple do të zhvillohet këtë të Mërkurë të ardhshme në San Francisco dhe të gjithë flasin për këtë. Nuk është rastësi që ngjarja ku prezantohen iPhone të rinj, të cilët do të jenë flamurtarët e kompanisë për vitin e ardhshëm, është ai që gjeneron më shumë pritje, këto janë pajisjet më të njohura të atyre në Cupertino.

Si mund të ishte ndryshe, enklava e zgjedhur për të festuar këtë ngjarje dhe për të treguar risitë e saj për të gjithë botën tashmë ka filluar të vishet për këtë rast. Duke ndjekur protokollin e zakonshëm, Flamujt me logon e kompanisë tani mund të shihen jashtë auditorit të Bill Graham, molla e kafshuar që kryeson hyrjen në të dhe panele të ndryshme me vulën e ftesës për këtë ngjarje.

Falë këtyre imazheve të postuara nga 9to5Mac Ne mund të hedhim një vështrim të parë në atë që mysafirët që marrin pjesë personalisht të Mërkurën në thirrjen e Apple për një ngjarje do të zbulojnë se ne tashmë dimë shumë për atë që do të shohim të paraqitur atje, megjithëse besojmë se ka ende disa surpriza që kanë shpëtoi nga rrjedhjet. Për tani Ajo që është pothuajse e sigurt është se ne do të shohim dy iPhone të rinj (normal dhe Plus) që do të kenë përmirësime të mëdha në pjesën e kamerës, me një dizajn të jashtëm shumë të ngjashëm me atë të modeleve 6 / 6s.

Tani na mbetet vetëm të presim që të jemi në gjendje ta dimë me siguri absolute çfarë është ajo që Tim Cook dhe kompania kanë përgatitur për të na bërë të dëshirojmë të ndryshojmë pajisjen tonë aktuale për atë që ata na tregojnë në skenë. Si gjithmonë, nga iPhone i Actualidad do të kryejmë një mbulim të plotë të ngjarjes dhe shpresojmë t'ju gjejmë në faqen tonë të internetit të Mërkurën e ardhshme për të shijuar së bashku atë që do të jetë ngjarja e shkëlqyer e Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Yo dijo

  "Qendra Qytetare Bill Graham fillon të vishet për Apple Keynote"

  Titulli i Applesfera, shkruar 2 orë para kësaj. Ju as nuk po punoni për të modifikuar titujt, mbresëlënës.

  1.    Ignacio Sala dijo

   Ne nuk e dinim që fjala "dekoroj" ishte ekskluzive për Applesfera.

  2.    Luis del Barco dijo

   Koha e botimit të një artikulli nuk pasqyron domosdoshmërisht kohën kur është shkruar. Të gjitha të mirat.

 2.   Flakët e aitorit dijo

  Çfarë pëlhure hahaha jam plotësisht dakord me «Unë» ...