Ky është i gjithë katalogu i Arcade Apple në dispozicion në shtator

Apple Arcade tani është në dispozicion për të gjithë përdoruesit e iOS 13 dhe ky është katalogu i 55 lojërave të para në dispozicion. Pavarësisht nga pritjet e mëdha të gjeneruara dhe duke treguar që do të kishte më shumë se 100 lojëra ekskluzive midis të cilave ishin dorëzime teorike të SEGA, tani për tani Apple ka vënë në dispozicion vetëm 55 lojëra video nga katalogu i Arcade Apple që do të jenë në dispozicion gjatë gjithë muajit shtator. Ju kujtojmë se muaji i parë i pajtimit është falas si provë, por tani e tutje Apple Arcade do t'ju kushtojë 4,99 euro në muaj.

Artikulli i lidhur:
Apple Arcade tani është në dispozicion me një provë falas një mujore

Tani për tani, unë kam qenë duke testuar sistemin e ri Apple Arcade për një ditë, duke përfituar nga prova njëmujore falas për të marrë një ide se çfarë ka të re dhe Tani për tani gjej një katalog të bollshëm të lojërave të rastësishme dhe të thjeshta ku Oceanhorn 2 qëndron mbi të gjitha për të qenë i vetmi me një histori të shënuar, si dhe Way of the Turtle i cili është një rinovim kurioz me grafikë të mirë të lojës klasike video ku ju duhet të kaloni rrugën e rrezikshme me një breshkë. E dini, provoni Apple Arcade dhe vendosni vetë nëse ia vlen të paguani për të Netflix i lojërave video që Apple na rrit.

I gjithë katalogu i Arcade Apple

 • Oceanhorn 2
 • Lava e nxehtë
 • Zemrat Sayonara Wlid
 • Mutacioni
 • Mbi Alpet
 • Mblidhni me kujdes
 • Maja e Dodo
 • Lego Brawls
 • Frogger në Toy Town
 • gur zmeril
 • me rrugë tokësore
 • Kërkimi i maces II
 • Vend hapësinor
 • Mos më keq
 • Autostradë mini
 • Magjistari Pinball
 • Ngjyrosje
 • Fjala
 • Projektim
 • Demonët e Shpejtësisë
 • Sportet Big Time
 • Punë e End-Dead
 • Kriket nëpër epoka
 • Shpata e zbardhur
 • Dilni nga Gungeon
 • Incercept agjent
 • Shantae an 7 Sirenat
 • Thefarë Golfi?
 • Karta e Errësirës
 • Arsye
 • Komandantët yjor
 • Ku bien kartat
 • Rayman mini
 • Punch Planet
 • Sasakatch i poshtër
 • Operatori 41
 • Mbretërimi i Kuq
 • Jetë e ndryshme ditore
 • Liga e Mbretërve II
 • Zgjeron
 • magjistar
 • Fëmijët Dilni
 • Mënyra e Breshkës
 • Bota e magjepsur
 • Qyteti Sakte
 • Neo Taksi
 • Buzë jetës
 • Dantella fjalësh
 • SHONENIMI
 • Kulla e Tangle
 • Shqypni Detare

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.